Ragyogás a fűben

Ragyogás a fűben

Splendor in the Grass

A Ragyogás a fűben című romantikus filmben az elit körökből származó Buddal ismerkedhetünk meg, aki egy amerikai kisvárosban él. A férfi beleszeret Wilmába, aki azonban nem az ő társadalmi rétegéből való. Szerelmüket a szülők sem… Több

Rendező: Elia Kazan
Író: William Inge
Premier: 1961.10.10.
Zohra Lampert
Sandy Dennis

2017.10.30 ruman666

Én úgy érzem, hogy sokszor a színészek egy kicsit túljátsszák a szerepüket, ettől pedig szappanopera jelleget ölt az egész film. Egy jó kis délutáni mozizásnak azonban elment.

2016.10.28 scroll35

Kellemesen csalódtam ebben a filmben. Az ötvenes, hatvanas évekbeli amerikai filmek, pláne a romantikus filmek, sose voltak érdekesek számomra.

2016.01.27 entercode

Egy egész jó kis romantikus film, bár a morális mondanivaló egy kissé didaktikus, a dialógusok is itt-ott botladoznak, de ehhez képes nagyon hangulatos film.

Natalie Wood halàla egy baleset következménye volt: részegen fulladt vízbe, mikor leesett egy jachtról, ami férje birtokàban volt. Szerző: Bogi87

Natalie Wood-nak víziszonya volt, mióta gyermekként majdnem megfulladt egy folyóban, mikor véletlenül beleesett, így az arcàra kiülő félelem a vízesés résznél valódi.Szerző: Bogi87

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.Szerző: Bogi87

Ezt a filmet Ragyogás a fűben címmel mutatták be Magyarországon.Szerző: rbernadett