St. Vincent

St. Vincent

St. Vincent De Van Nuys
Chris O'Dowd
Bill Murray

Vincent egy magának való háborús veterán, azonban élete egy csapásra megváltozik, amikor a szomszédjába költözik a nemrég elvált Maggie és 12 éves fia, Olivér. Az egyik nap a fiú kizárja magát a házból, Vicentnek pedig bele kell törődnie, hogy neki kell vigyáznia rá, amíg édesanyja haza nem tér… Több

Rendező: Theodore Melfi
Forgatókönyvíró: Theodore Melfi
Premier (HU): 2014.10.30.

2019.12.27 flash88

Nagyon kellemes élmény volt ez a film, de azért a hype valamivel többet ígért. No sebaj, mert a jó szórakozáshoz végül is minden garantált, és ott van persze Murray, aki szerintem élete alakítását nyújtja. Igazából ez menti meg nálam a filmet a közép... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Melissa McCarthy egyik olyan szerepe, ami nem igazán passzol karakteréhez, nem tud úgy kibontakozni a szerep korlátai miatt. Másfelől viszont van benne fantázia.

2017.04.15 indingo

Élveztem a filmet, bár ki lehetett találni a végét. A karakterek nem eléggé kidolgozottak Bill Murrey-t leszámítva. Kicsit lassú a film, de egyszer meg lehet nézni.

2015.05.21 dulkap

Egy sokszor látott történet, ami ennek ellenére jól indult a kiváló Bill Murray alakításával. Aztán átment erőltetett drámába, amibe igyekeztek minél több konfliktust és tragédiát beleerőltetni, amiket aztán szinte szó nélkül el is vágnak. Egyáltalán nem rossz film, csak pár dolog teljesen felesleges benne.

2018.08.17 erahurka

Melissa McCarthy talán legszelídebb filmje. Kellemes szórakozás, kicsit tingli-tangli, nem tolja túl a humort, cserébe szerethető történetet kapott. Nem kihagyhatatlan darab, de ha szembe jön, érdemes leülni elé.

A film 13 millió dollárból készült el. A kritikusoktól pozitív kritikákat kapott.Szerző: Bogi87

Mivel Bill Murraynek nincs ügynöke, ezért nehéz megnyerni egy filmhez. A felkéréseket akkor fogadja el, ha a rendező szövege megnyeri őt, csak akkor hajlandó találkozni velük. E film esetében is ez történt, Melfi Murraynal a repülőtér gyorséttermében találkozott, és egy sajtos szendvics mellett sikerült rábeszélni őt a forgatókönyv elolvasására, majd a szerep elvállalására.Szerző: Bogi87

Theodore Melfi író-rendező-producernek ez volt az első nagyfilmje, előtte csak rövidfilmeket készített.Szerző: Bogi87

A filmet New York-ban forgatták.Szerző: dulkap

(2015. 08. 06.)
Minek ülnénk be egy olyan filmre, amit már milliószor láttunk és tudjuk mi a vége? Ugyanis nem Vincent MacKenna (Bill Murray) volna az első olyan filmtörténeti figura, aki a morgós öreg szerepében tetszeleg egészen addig, amíg ki nem derül, hogy a szíve mélyén ő is jó ember. Több
Válás
2016