Star trek: Nemezis

Star trek: Nemezis

Star Trek: Nemesis

Picard kapitány vezetésével az Enterprise csillaghajó új küldetésre indul. Az egyébként eseménytelen utazás fordulatot vesz Riker első tiszt és Deanna Troi házasságával. A nászútjuk azonban megszakad, amikor az Enterprise számítógépes rendszerét támadás éri. Az újonnan kinevezett romulán, Shinzon… Több

Rendező: Stuart Baird
Premier (HU): 2003.03.06. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2016.09.05 sipiarpi

Nem igazán ötletes. Már megfáradt a sorozat és ezt a készítők is érzik, így rutinból hozzák a karaktereket. A fiatal Tom Hardy viszont érdekes volt. Sajnáltam Datát.

Ez az első Star Trek film, ahol a szereplők neve nem tűnik fel a nyitányban.Szerző: Filmdoki

Wil Wheaton (Wesley Crusher) eredetileg több szerepet kapott volna, jeleneteit végül kivágták, így csak a film eleji esküvőjelenetben tűnik fel, de itt sem szólal meg.Szerző: Filmdoki

A film eredetileg az Star Trek: Űrlázadás közvetlen folytatása lett volna.Szerző: Filmdoki

A Scimitar és az Enterprise ütközése nem CGI-al lett megoldva - kivéve a robbanásokat -, hanem két modellel. Ezeket lassítva vették fel, valamint fejjel lefelé rögzítették őket, így a lehulló darabkák azt a hatást keltették, mintha a törmelék az űrbe repülne szét.Szerző: Filmdoki