Eric Bana
Zachary Quinto
John Cho
Simon Pegg
Chris Pine

Az iowai farmerfiú, Kirk, és a félig ember, félig vulkáni Spock nem is különbözhetnének jobban. A feszültság csak egyre nő, amikor az egész Föderációt elpusztítani vágyó ellenséggel kell szembenézniük. A galaxis megmentése érdekében azonban össze kell fogniuk, ha meg akarják állítani a… Több

Forgatókönyvíró: Gene Roddenberry
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2009.05.07. | HBO Max (2021.11.06.) | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.09.18 Artemisia

A csillagokon túl

A Star Trek egy alacsony nézettségű tv-sorozatként kezdte 1966-ban, melyet 3 évad után el is kaszáltak. Akkor még senki sem gondolta, hogy a sorozat hamarosan elképesztő népszerűségre tesz szert, és egy legendás franchise alapköve lesz. Pedig így let... Teljes kritika

2019.04.22 Thibo84

Tetszettek a régi Star Trek filmek is, de ez az alkotás egy új köntösbe bugyolálva, egy szuper szereplő gárdával nagyszerű alkotás lett, méltó az elődökhöz. Mindegyik karakterre jó választás volt az adott színész, de mind közül Zachary Quinto lett a ... Több

2017.03.13 GedyPapa

Az "új" Star Trek. Zseniálisan hozta a színvonalat, amit titokban vártam tőle. És rajongóvá tett a karaktereivel, történetével és látványával. J.J. Abrams hozta a szintet és ehhez a legjobb szereplőket választotta ki!

Hiába,megnéztem a három új epizódot,de nem tett rajongóvá.A Star Trek univerzum nem lesz az én világom.És Chris Hemswort sem lesz a kedvenc színészem.Egyszerűen nem éreztem azt,hogy várnám a folytatást.Olyan kicsit gagyi minden,beleértve a történetet,és a színészeket.

2017.07.15 Deku

Nos sose voltam a Star Trek sorozat rajongója viszont ez a film megszerettette velem az egész történetet. Nagyszerűek voltak a színészek egytől egyig és bármikor újranézős lett ez a film.

Titoktartási okokból több kamucímet is használtak a készítők, hogy sem a sajtó, sem a rajongók ne jöjjenek rá, hogy új Star Trek-film készül. A film hivatalos álcíme egyébként Corporate Headquaters, azaz Testületi főhadiszállás volt. Szerző: ArpiHajdu és Réci

Zachary Quinto és Chris Pine a forgatás előtt már ismerték egymást, ám nem közös film miatt, hanem abból kifolyólag, hogy mindketten ugyanabba az edzőterembe jártak gyúrni.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Annak érdekében, hogy Zachary Quinto tökéletesen tudja mutatni a vulkáni köszöntést, a rendező összeragasztotta a színész ujjait. Szerző: ArpiHajdu és Réci

J.J. Abramsnek csak két választása volt Nero szerepére: Russell Crowe és Eric Bana. A rendező nagy szerencséjének tartotta, amikor Bana igent mondott a szerepre.Szerző: ArpiHajdu és Réci