Star Trek: Mindenen túl

John Cho
Idris Elba
Idris Elba
Anton Yelchin

A Gene Roddenberry átal kreált és J.J. Abrams által 2009-ben újraindított, világszerte népszerű Star Trek sorozat várva várt új része Justin Lin (Halálos iramban sorozat) rendezésében tárja elénk az Enterprise űrhajó és elszánt legénysége újabb nagyszabású útját. A Mindenen túl kalandja során… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Kína, Egyesült Arab Emírségek
Premier (HU): 2016.07.21. | HBO Max (2021.11.20.) | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.10.26 Artemisia

legújabb vélemény a nap véleménye

Az univerzum peremén

A Star Trek modernizált reebotja a 3. állomásához érkezett, a sokat kritizált széria pedig nagy utat tett meg idáig: az első két filmet jegyző J. J. Abrams leköszönt, és a kvázi konkurens Star Wars: Az ébredő Erőt, valamint a Skywalker korát rendezte... Teljes kritika

2016.07.24 Thibo84

Az eddigi leglátványosabb rész. A történet is jól összerakták és humorban is gazdag. A végén meg egy kisebb csavar.

Ebben az évben láttam először Star Treket.Bejött,élveztem,és felkeltette a figyelmemet.Lehet,hogy nekiállok a sorozatnak is.Akciódús mozi,élményszámba menő CGI-hatásokkal.Ajánlott kategória.

2017.02.17 dulkap

Sosem voltam Star Trek rajongó és a mostani reboot-ok előtti filmeket nem is láttam. Valahogy mindig egy egyszerű és látványos sci-fiként tekintettem rájuk. Ez a rész sem nagyon változtatott ezen. Alapvetően látványos, néha pörgősebb, néha unalmasabb részekkel és egy súlytalan főgonosszal.

2017.03.13 GedyPapa

Meglátszódik a részen, hogy már Abrams volt a rendező, de így is kiváló látványt hozott a film. Idris Elba nagyon jól hozta a figurát, de a "megszokott" szereplők is hozták az elvártat. A közeli akciójelenetekben volt egy kis bukás, mert nem sikerült... Több

A film összbevétele 343 471 816 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 175 821 742 forintot termelt. A hazai mozik összesen 116 532 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 185 millió USD. Szerző: czerik

A film összbevétele 343,5 millió USD. Szerző: czerik

Mivel a Star Wars - Az ébredő Erő munkálatai miatt J.J. Abrams nem vállalta a film rendezését, a direktori széket Justin Lin (Halálos iramban-filmek) kapta meg. Lin olyan nevek elől happolta el ezt a pozíciót, mint Edgar Wright, Duncan Jones, Morten Tyldum, Rupert Wyatt, és Daniel Espinosa.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film története két és fél évvel játszódik a Sötétségben - Star Trek eseményei után.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2016. 07. 26.)
A Lin-effektus
Beigazolódtak félelmeim, melyek akkor ébredtek bennem, amikor először megláttam a stáblistán a Halálos iramban szériával elhíresült Justin Lin nevét. A Star Trek: Mindenen túl egy a direktor életművébe tökéletesen illeszkedő, de a Star Trek eredeti szellemiségétől igencsak távol álló, közepes akciófilm lett. 6/10 Több

Értékelés: 8.1/10
(2016. 07. 25.)
A Mindenen túl sokkal inkább egy konvencionálisabb megközelítéssel operáló Star Trek film, mint voltak a korábbiak, ám emellett egy tökéletes blockbuster is tud lenni. 81/100 Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 07. 22.)
Star Trek - Mindenen túl
Az Enterprise ezúttal visszatér oda, ahová való, a végtelen világűrbe, Justin Lin pedig nem teketóriázott: sallangoktól és túlbonyolítástól mentes vérbeli akció-sci-fivel kedveskedett rajongóknak és a franchise-tól eddig távol maradóknak egyaránt. 75/100 Több

(2016. 07. 20.)
A Star Trek: Mindenen túl egy igazi humoros, látványos, izgalmas sci-fi blockbuster, mely egy percig sem hiszi magáról, hogy több lenne. A fantáziátlan fenyegetés, és az elbaltázott rosszfiún kívül minden egyben van. Lehet, hogy pár héttel később már nem is fogunk rá emlékezni, de abban a 2 órás látvány- és akcióorgiában, a pergős dialógusok és csí... Több

(2016. 07. 20.)
- A Star Trek - Beyond kritikája
A nyár legszerethetőbb blockbuestrében a Star Trek-széria halálos iramra kapcsol. 8/10 Több