Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Birodalom visszavág

(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
A Birodalom visszavág

Tartalom

Az egyik utolsó felkelő támaszpont hófödte lankáit birodalmi lépegetők lepik el. Leiának, Han Solónak, és Chewbaccának menekülőre kell fognia, a nagy sietségben azonban kénytelenek elfogadni Lando Calrissian segítségét, de csapdába esnek. Miközben őket elfogják, Luke a Dagobah rendszerben az utolsó Jedi mestert, Yodát keresi.
(Beke Gábor)

2015. 01. 23. 14:46

Nagyon jó film, le a kalappal a látványért felelős részleg előtt. Csúcs ! Nekem nagyon tetszett! :)

2015. 01. 25. 23:18

A Star Wars sorozat legjobb része. Mesterien adagolja a feszültséget és a katarzis a végén... Méltán legendás mondatok hangoznak el ebben a sci-fi eposzban.

2015. 01. 25. 23:34

A kedvenc Star Wars filmem. Minden reménytelennek tűnik a végén, hogy teljes legyen a katarzis az utolsó részben. Tele van zseniális pillanatokkal, örök kedvenc.

Harrison Ford
Billy Dee Williams
Harrison Ford
Carrie Fisher

A filmből ki lett vágva egy jelenet, amelyben Leia és Han beszélgetése alatt, Wampák törnek be a lázadók főhadiszállására.

(Scramananga)

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott 88 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 39.helyén áll.