Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Jedi visszatér

(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
A Jedi visszatér

Tartalom

Han Solo és Leia Jabba fogságában sínylődnek, ám Luke a segítségükre siet, és megmenti őket a biztos haláltól. Ezzel azonban koránt sem értek véget  feladatai, ahhoz ugyanis, hogy.megküzdhessen Darth Vaderrel, Jedivé kell válnia. Ennek érdekében visszatér Yodához, hogy tovább fejleszthesse képességeit. A felkelők a Halálcsillag elpusztításával végleg megszabadulnhatnának Darth Vadertől és sithektől, azonban a Birodalom csapdába csalja őket.
(Beke Gábor)

2015. 01. 23. 14:47

Csúcs film, imádom a Star Wars univerzumot. :)

2015. 02. 10. 09:14

Gyermekkorom kedvence volt a klasszikus trilógiából, mert ebben van a legtöbb és leglátványosabb akció- és csatajelenet. Hibátlan sci-fi mese, de felnőtt fejjel már talán a Birodalmat nevezném meg a három film legjobbjaként.

2015. 02. 10. 21:13

Kedvenc!!! Lezárja a klasszikus trilógiát. Várom a folytatást remélem méltó utódja lesz. Újra és újra megnéztem és nem tudom megunni. A végére minden kiderül és béke honol a galaxisban.

Harrison Ford
Ian McDiarmid
Ian McDiarmid
Harrison Ford
David Prowse
Mark Hamill

Yoda mester jellegzetes külső vonásait Albert Einsteinről mintázták.

(Szilonka)

A legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1983-ban.

1983-ban a legtöbb bevételt hozó film volt.