Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Star Wars - Az ébredő Erő

(Star Wars: Episode VII - The Force Awakens)

Tartalom

2015-ben az új trilógia Az ébredő Erő című részével visszatér a mozikba a legendás Star Wars-franchise.

2016. 05. 21. 17:53

Ettől is többet vártam a beharangozó után. Persze az alap dolgokkal nem volt baj de a Disney kicsit elrontotta. Női klónok?! Hát az nekem furcsa volt. Meg a főgonosz is egy kölyökképű,cseppet sem ilyesztő figura. Inkább ne vette volna le a maszkot . A régi szereplők nélkül nem sokat ért volna.

2016. 05. 21. 14:15

A legellegrosszabb "Star Wars" az idézőjel helyett képzeljük oda a Mickey egér füleket. Sajnos látszik hogy nem az öreg Lucas fejéből pattant ki, a sztori utánzása-koppintása a nagy trilógiának, olyan szálakkal vegyítve mint a rohamosztagosok 3. birodalomhoz való hasonlítása. A főgonosz pedig olyan mint Perselus Piton kamaszkorában, kár volt azt a maszkot levenni. Han Solo kinyírása pedig megbocsáthatatlan bűn.

2016. 05. 29. 16:40

Hát van annyira jó film ez is, mint a többi Star Wars mozi, de semmi több. Talán az ami feljebb emeli az előző szériától, hogy a régi színészeket is belevették, ami pozitív hatásal van rá. A vége nem tetszett.

Harrison Ford

Oscar Isaac

mint Poe Dameron

Lupita Nyong'o

mint Maz Kanata

Harrison Ford árverésre bocsátja Han Solo bőrdzsekijét, melyet a Star Wars - Az ébredő Erő-ben viselt. Az ikonikus színész a befolyó összeget az epilepszia kutatására kívánja fordítani. Az aukció apropója, hogy Ford lánya maga is epilepsziás, így a színész úgy döntött, hogy a betegség gyógymódját kutató 'Finding a Cure for Epileppsy and Seizures (FACES)' kutatóközpontot támogatja az adományával.

(hg)

A produkció forgatókönyvét piros lapokra nyomtatták, mely garanciát jelentett arra, hogy ne kerüljön ki idő előtt a szkript. Ha ugyanis ezek a lapok szkennelés után olvashatatlanok lennének.

(hg)

Kylo Ren (Adam Driver) dublőre Tóth Gyula volt.

(hg)
Movieaddicts: Ismét velünk van az erő!
Jó lett Az ébredő erő, meg lehet nyugodni.
VOX: Star Wars: Az ébredő Erő
32 évet kellett várni arra, hogy a Csillagok háborúja Hanostul, Csuvistul, Millennium Falconostul, Tie Fighterestül, rohamosztagostul, Leiástul és droidostul végre felébredjen tetszhalott állapotából. J.J. Abrams: köszönjük!
Filmtrailer: Az Erő krónikája
J. J. Abrams-nek a Star Trek után sikerült megreformálnia a Star Wars Univerzumát is. Amikor a régi karakterek megviselt fizimiskája feltűnik a vásznon, a meghatottság könnycseppjei ragyognak a szemeinkben, az újak pedig vagy a szívünkbe lopják magukat vagy majd csak megszokjuk őket valahogy. Kár, hogy a történelem ismétli önmagát.