Starsky és Hutch

Starsky és Hutch

Starsky & Hutch
Harper

David Starsky (Ben Stiller) egy megállíthatatlan nyomozó, aki mániákusan üldözi a bűnt. Lelkesedése olyan nagy, hogy senki sem bírja sokáig tartani vele a tempót. Legújabb társa Ken Hutchinson (Owen Wilson), egy kissé "romlott" zsaru. Nem végzi rosszul a dolgát, csak éppen még azt nem döntötte el,… Több

Rendező: Todd Phillips
Premier (HU): 2004.04.15.

2023.11.14 Gamehun638

A sorozat hangulatát tudták hozni. Jó kis vígjáték. Kicsit mű, kicsit gyengusz, de bőven nézhető.

2023.07.10 Harper

Humordömping két vérbeli komikustól

Gyerekkoromból emlékszem a kitalált városra, Bay Cityre, ahol David Starsky, azaz Paul Michael Glaser és Kenneth „Ken” Hutchinson, azaz David Soul vagány nyomozópárost alkottak a nyolcvanas években. Lehettem kb. tíz éves, amikor ez a sorozat ment a tévében Magyarországon. (Amerikában 1975–1979 között került vetítésre, úgy tudom.) Aztán eltelt az idő, ma már mindkét színész megöregedett, és idén töltik be a nyolcvanat (egyikük márciusban már be is töltötte, másikuk augusztusban fogja). Viszont 2004-ben jött Todd Philips, és elkészítette az új Starsky és Hutchot, mégpedig Ben Stiller és Owen Wilson főszereplésével. Mintha erre születtek volna, annyira jól áll nekik ez a két szerep. Ők is szőke és barna, magas és alacsonyabb, vagány és vicces párost alkotnak, mint nagy elődeik, akik egyébként a film legvégén felbukkannak pár percre. Jók a poénok és a párbeszédek is, de összességében ez természetesen egy vígjáték (az eredeti inkább krimi volt), így akciójelenetekre nem lehet számítani. Számomra nagy kedvenc így is, értékelésem 75%.

2017.10.23 Deku

Ez a film könnyűszerrel éri el, hogy a nézője átérezze a szereplők érzéseit és velük együtt izguljon. Kincset ér ez a film, a karakterek és a pillanatok is nagyon el lettek találva, ami miatt számomra ez a film teljesen megmutatta, hogy van értelme az egésznek.

2020.06.21 HE7EDIK

Nagyon jól megidézi az eredeti sorozat hangulatát, a Stiller-Wilson páros pedig mindig garancia a rekeszizmok megmozgatására. Méltó tisztelgés a filmtörténelem egyik leghíresebb zsarupárosa előtt!

2023.08.01 erahurka

Több akcióra számítottam, ráadásul a két főszereplő elég gyenge volt. Snoop Dogg és Fred Williamson jó poén volt, Juliette Lewis tehetségének elpazarlása ebben a semmi szerepben viszont kifejezetten irritált. A végén a kikacsintás is túl lett nyújtva.

A filmben hallani Johnny Cash Folsom Pirson Blues című számát. Szerző: LionelMessi10

Ben Stiller Mikor gyerekként nézte a Starsky és Hutch Sorozatot mindig ő akart lenni Starsky de ez az álma aztán 2004 -Be valóra is vált .Szerző: Péter Horváth

Ben Stiller és Owen Wilson 6. közös filmje. Szerző: dulkap

Ben Stiller egy kaszkadőriskolában tanult, hogy az autós jelenetek egy részében ő vezethessen.Szerző: ps