Videók

A Step Up All In a korábbi Step Up filmek valamennyi sztárját felvonultatja. A már ismert táncosok mind egybegyűlnek, hogy bevegyék a Bűn Városát, amely partijairól, csodás show-műsorairól és éjszakai életéről vált híressé. A csapat számára most elérhetőnek tűnik, hogy valóra váltsák… Több

Rendező: Trish Sie
Író: John Swetnam
Forgatókönyvíró: Duane Adler
Premier (HU): 2014.08.21.
Több

2018.12.07 harnas1207

Ez a rész már túl giccses volt, becsömörlöttem tőle. Nem vagyok táncos, de itt nem igazán láttam semmi különlegeset ezen a téren. Egy nagy csilivili semmin volt.

2017.10.25 Deku

Lehetett volna hosszabb és több is belőle de hát nem lehetünk telhetetlenek. Ebben a filmben a helyén volt az egész rendezés és látványvilág. Kedvem lett volna még tovább nézni. Igazán sajnáltam mikor elértem a végére.

2016.12.21 trixxy

Ugyanarra a sablonra épül mint az összes többi. Jó a látványvilág, a szereplőket már mind ismerjük, a koreográfia és zene ismét profi és egyedi. Nem tudom, hogy még hány bőrt lehet lehízni a versenyes táncos tini filmekről.

2015.06.09 Skarsh

A Step Up: All in remekül beleillik az előző filmek közé. Nagyon sablonos, a története erőltetett, viszont nagyon látványos koreográfiák voltak benne. Ilyenkor mindig szeretnék megtanulni táncolni. Őszinte leszek, csak azokat a jeleneteket néztem meg... Több

2015.01.29 nikiszalanics

Nagyon tetszett. Sok jó tánclépést tanultam belőle.

A film záró táncjelenetében a kick-box elemeket használó táncos nadrágja elreped, a következő jelentre a nadrág rejtélyes módon már meg is lett varrva.Szerző: ps

A koreográfiáért három ember felelt, akiket a stáblistán csak az egyéb (miscellaneous) kategóriában tüntettek fel.Szerző: ps

A Grim Knights csapat ikerlányai teljesen eltérő stílusban táncolnak.Szerző: ps

Izabella Miko nagyon örült, hogy eljátszhatja Alexxa szerepét, akit ő így írt le: színes személyiség, aki Effie Trinkets stílusát és Michelle Pfeiffer bájos arcát ötvözi.Szerző: ps

Bandish Bandits
2020