Csontzsák

Csontzsák

Bag of Bones

Michael Noonan sikeres író. Boldogan él szép feleségével, Jo-val. Minden évben megjelentet egy újabb regényt, művei előkelő helyen állnak a bestsellerlistákon, anyagilag is szépen gyarapodik. Egy fullasztó nyári napon Jo agyvérzésben meghal. Mike összeomlik, képtelen írni, még szerencse, hogy van talonban néhány kézirata. Lidérces álmok gyötrik, amelyek mind a Nevető Sarában, Noona-nék tóparti nyaralójában játszódnak. A ház a századfordulón egy híres fekete bluesénekesnőé volt, aki annak idején családjával együtt egyik napról a másikra eltűnt. Mike négy év után átköltözik a nyaralóba, ahol az álmok folytatódnak, sőt kísértetek látogatják, s lassacskán körvonalazódik egy… Több

Rendező: Mick Garris
Forgatókönyvíró: Stephen King, Matt Venne
Premier: 2011.12.11.

1. évad (2011) - 2 epizód
Pierce Brosnan
Melissa George
Annabeth Gish

2021.07.20 Interfectorem Sabnock

legújabb vélemény a nap véleménye

Már megint egy klisés King feldolgozás!

Tényleg nem akarom nagyon lehúzni a filmet, de nekem a sztori így filmen abszolút nem jött át. Hogy miért? Egyrészt nem szép a képi megvalósítás, túl száraz és túl steril az egész. Ráadásul nem ugyanaz a történet, mint az írott változatban, és ez is ... Teljes kritika

2021.01.11 BoBamburg

Nem olvastam Kingtől a könyvet (legalábbis egyelőre), de gondolom, hogy mérföldekkel jobb alkotás. Én nagyon untam ezt a háromrészes minisorozatot, aminek egyetlen előnye tényleg csak az, hogy nem több 3 résznél.

2016.02.23 petera050

nagyon szeretem a Stephen King adaptációkat, de ez valahogy nem érintett meg, túlságosan steril az egész film.

2016.06.19 KingPin

Pierce Brosnan határozottan jó választás volt erre a szerepre, a ráncai kifejezetten illettek ehhez a karakterhez. tipikusan jó King-es hangulat, ez a rendező tudja, hogy nyúljon a forgatókönyvekhez. Kicsit hosszú ugyan, de nem unalmas

Eredetileg Kelly Rowland alakította volna Sara Tidwellt.Szerző: dulkap

A filmet Csontzsák címmel vetíti a televízió Magyarországon. Szerző: rbernadett

Értékelés: 5.5/10
(2018. 03. 01.)
Korrekt darab, de semmi több és ezt nagyon sajnálom, mert Sara Tidwell ennél többet érdemelt volna. Több

(2020. 04. 21.)
Kiknek ajánljuk: Azoknak az olvasóinknak, akiket vonz a misztikum, és nem riadnak meg, ha valaki bakelitlemezekkel, álmokkal, hűtőmágnesekkel vagy éppen egy csengővel próbál üzenni a túlvilágról. Több