Szörnyeteg a mostohám

Szörnyeteg a mostohám

Stepmonster
Képek

Todd Dougherty egy élénk fantáziájú fiő, aki nagyon szereti a képregényeket. Ezért amikor elmondja barátainak, hogy szerinte a leendő mostohája egy szörny, senki sem akar hinni neki. Azonban amikor sorra halnak meg a szomszédok, Todd érzi, hogy neki kell versenyt futnia az idővel, hogy… Több

Rendező: Jeremy Stanford
Premier: 1993.02.24.

2023.08.29 Gamehun638

A nosztalgia hajtott, és évek után megtaláltam az alkotást. Nekem csak az maradt meg, hogy a főhős hegedűvel nyírja ki szörnyikét. De eléggé lelombozó a film. Unalmas, vontatott. Még ha B kategóriás film is.

2017.07.16 indingo

Az akkori kornak megfelelő látvánnyal készült a film. Jó ilyen filmeke is nézni. A története nekem tetszett és a párbeszédek is rendben voltak.

2017.06.06 Szilonka

Gyerekként elég félelmetes volt a tropopkin, ma már picit nevetséges, de maga a film sztorija kedvelhető, de nem egy vérfolyós film.

2018.12.01 VvV

Érezni rajta, hogy nem a 21. század termése, de a története nem olyan vészes. Az élő zene is remek benne.

2017.07.25 Lonka

Nem egy nagy alkotás, persze egyszer azért meg lehet nézni, ha nagyon nincs más. Története kicsit közhelyes, főleg a legvége, amikor megtalálják az édesanyát, mert pont ott kirándulnak, ahol a szörny elrejtette.