Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Steve Jobs

(Steve Jobs)

Tartalom

Steve Jobs filmtartalom:

Szenvedélyének és találékonyságának köszönhetően a digitális korszak úttörője lett, azonban a technológiai forradalomra való törekvése nem volt áldozatmentes. Elhivatottsága családjára és önnön egészségére is kihatott. Egy leleplező film a modern idők zsenijéről, Steve Paul Jobsról és a digitális forradalom műhelytitkairól. A történet három ikonikus termékbemutató köré épül fel, egészen az 1998-as iMac prezentációjáig.

2016. 05. 27. 16:52

Jól összerakott életrajzi dráma, mely bemutatja Steve Jobs-t, az embert.

2016. 05. 08. 20:05

Nos, bevallom, a szakmai részét egyáltalán nem értettem (sem az informatikait, sem a marketinget), ezért nem kötött le igazán, mivel elég nagy részben erről volt szó. Az emberi oldala érdekes, mondhatnám tanulságos. Volt benne 2 db poén is, de csak az egyikre emlékszem. Tetszett, hogy a kor filmtechnikájának megfelelő volt a látványvilága a különböző időkben játszódó részeknél.

2016. 04. 27. 14:48

Az életrajzi és a dráma nem igazán az én műfajom, de ez a film nagyon rendben volt!

Michael Fassbender

Perla Haney-Jardine

mint Lisa Brennan (19)

Ripley Sobo

mint Lisa Brennan (9)

Kate Winslet valóságos háborút indított otthonában a digitális eszközök ellen, mivel félti a gyerekeit. A színésznő elmondta, hogy a közösségi média káros hatással van a nők önképére. Winslet a tablet használatát is szeretné kiiktatni gyermekei életéből.

(hg)

Kate Winslet elmondta, hogy kimondottan nem szereti, amikor a plakátokon retusálják az arcát. A színésznő, aki nem mellesleg a Lancome arca is, szerződésbe foglalta, hogy nem retusálhatják, de erre kérte az összes magazint is.

(hg)

Steve Jobs testét a családja Palo Altóban egy jelöletlen sírba temette. Bár eddig is nagyon sok érdeklődő kereste fel a temetőt, az Apple alapítójáról szóló film premierjének közeledtével egyre többen próbálnak rálelni a sírhelyre. A temető igazgatója, Don Van Straaten elmondta, hogy a látogatók egyelőre a közelében sem járnak a helynek, ahol Jobsot örök nyugalomra helyezték.

ART7: Életrajzi film, másképp
Aaron Sorkinnak sikerült Steve Jobs örökségéhez méltóan innovatív életrajzi filmet írnia, nem is lehet elvitatni tőle a legjobb forgatókönyvért járó Golden Globe-ot.
Movieaddicts: Az Alma nem esik messze a fájától
Érezhető, hogy csak a felszín mögé nyerhetünk bepillantást, hogy igazából mi van belül – nos, ahhoz nemes egyszerűséggel hozzáférés megtagadva.
Filmtrailer: Zárt rendszer
z idén el vagyunk kényeztetve a formabontó produkciók terén, míg A visszatérő izgalmas vizuális megoldásaiban, addig a Steve Jobs-film sztorijában található meg a kísérleti jelleg: a címszereplő 3 ikonikus termékbemutatója kulisszái mögé kalauzol el. Hogy lehet ebből érdekes, mi több, pörgős filmet készíteni? Úgy, hogy rendezőként Danny Boyle vezényel, s a keze alá a “szózsonglőr” Aaron Sorkin asszisztál. Mert valakinek ugye a zenekaron is kell tudnia játszani!