Lopott életek

Lopott életek

Stolen Lives
James Van Der Beek
Josh Lucas

Tom Adkins deketektív (Jon Hamm) megszállottan végzi munkáját, mióta 10 éves fia, Tommy eltűnt. Egyik reggel egy telefonhívást követően egy titokzatos helyszínén találja magát, ahol egy kisfiú összezúzott maradványai bukkannak elő, egy közel 50 éve elkövetett brutális gyilkosság mementójaként. Adkins kutatni kezd az ügyben, és a nyomok hamarosan egy Matthew Wakefield nevű emberhez (Josh Lucas) vezetnek, akinek kisfia ötven éve rejtélyes módon eltűnt. Adkins a kísérteties hasonlóság miatt egyre mélyebbre ássa magát az ügyben még végül rádöbben a szörnyű igazságra fia eltűnése kapcsán

Premier (HU): 2017.10.27.

2021.10.13 Zsolt Zsolt

A film nagyon lekötötte a figyelmemet, az apró részleteket szépen építik fel. Sajnos ez a film nem happy enddel végződik, hanem a szomorú valóssággal.

2016.12.01 hsanya182

Elég erős családi dráma, kisfiuk eltünéséről, melyben egyszerre két szálon (múlt, jelen) fut a cselekmény, majd egybeér a nyomozás kezdeti fázisában. Remekül adagolja az információkat, sok kombináció, több indítékra is gyanakodhatunk. Remek film, érdemes megnézni aki valami bűnügyi krimire lenne éhes.

2017.08.28 Berto49

Megindító, két idősíkon futó cselekmény, közte ötven év különbség. Mindkét történetben egy-egy szörnyű gyermekrablás és gyilkosság van a középpontban, a tettes pedig… de többet nem árulok el! Hazug és álságos az az érvelés, hogy a John nevű értelmile... Több

2015.06.04 Laci000

Nekem tetszett ez a film, nem mondom, hogy a legjobb filmek közé tartozik, de nézhető, leköti az ember figyelmét. A két idősíkon futó történet jól lett megoldva, a sztori is jól összerakott, egyszer-kétszer nézhető!

2015.06.29 Buborék

Tetszett ez a film. Végig izgalmas maradt és fordulatos volt. Lekötötte a figyelmemet és el is gondolkodtatott. Nincs benne nagy színészi játék, mégis hatásos!

A film összbevétele 7 306 dollár volt (imdb.com).