Suburra

Suburra

2020.01.30 BoBamburg

Nem vagyok nagy gengszterfilm fan, de ez egy meglepően jól sikerült, mai környezetben játszódó darab. Kemény emberek, még keményebb szituációk, politikai belviszályok, zsarolások, hatalmi harcok... minden ami egy feszült és izgalmas filmhez kell.

2017.01.05 hsanya182

Politika, kurvák, gengszterek, bosszú. Akaratodon kívül hogyan lehet belekeveredni a maffia világába. Sok drámai zenével. Jó megvalósítás, de nekem mégis kicsit lapos és vontatott volt. Karma = információ avagy ki kit ismer.

2019.03.17 HercegPeter

Szövevényes, a sok különböző szál hol összefut, hol szétválik. Jó rendezés, de figyelnünk kell azért, hogy értsük, ki milyen kapcsolatban van a másikkal. Őszintén szólva ennek az Apokalipszisig való visszaszámlálásnak nem láttam túl sok értelmét. Elé... Több

2016.05.13 petera050

Nekem eléggé kliséfilm volt, nem igazán mondott és mutatott újat, de azért elismerésem, mivel európai filmként vetekszik a Fekete misével és a Tom Hardy-féle Legendával.

2016.04.26 Zsombi

Ilyen erős filmre az olaszoktól nem számítottam. Habár mindig a maffiás vonallal jelentkeznek, de ez most valami egészen úúj ízűre sikerült. Nem az a klasszikus értelemben vett család-maffia filmet láttam, ami kifejezetten üdítő jelenség volt számomra. Igazi pörgős, fordulatokban gazdag krimi ez.

2016.08.19 Titdma

Olasz politikai elit, és az alvilág kapcsolata.Az orosz Leviathan filmhez tudom hasonlítani. Szerintem sok helyen így működnek a dolgok, és az "igazság", sokat lehet tanulni a filmből.Elgondokodtató.Még másnap is a hatása alatt voltam!