Tökéletlenek

Tökéletlenek

Suicide Kings

Pár fiatal elrabolja a környék leghírhedtebb gengszterfőnökét, hogy cserébe visszakapjanak egy számukra fontos lányt. A fogva tartás azonban nem megy olyan simán, mint gondolják és szép lassan már a fogvatartott irányítja a dolgokat.

(dulkap)

Christopher Walken
Henry Thomas
Denis Leary

2019.04.16 Nagy Zsolt

Ti ezt tényleg komolyan gondoltátok?????

Újságokból, hírekből értesülni előbb-utóbb, hogy tényleg léteznek ekkora barmok - balekok, akik alábecsülik a helyzetet. A konkrét eset/ történet nem rossz, sőt egy kis jóakarattal és "művészi túlzással", akár hihetőnek is tűnhet. Látványban nem valami gazdag, a díszletre és a forgatási helyszínekre biztos nem kellett sokat költeniük, inkább a mesén van a hangsúly de, nehezményezem, hogy a zárójelenetet nem mutatták, úgy , ahogy "ildomos" lett volna, egy ilyen filmben.

2015.11.24 lakilúk

Na, ez az a film, amit bármikor meg lehet nézni, annyira szórakoztató. A parádés szereposztás mellett egy nagyon jó forgatókönyvet toltak a film alá, szerintem nagyon el van találva az ötlet. Christopher Walken alakítása pedig az egyik legjobb, szerintem.

2015.10.25 issue

Nekem valahogy nem jött be ez a "toljuk fullba a kretént" koncepció. Valahogy megfáradtnak tartom. Bár vannak a filmnek erős, sőt akár idézhető pillanatai is, többségével azonban eléggé üres a játékidő.

A filmhez több befejezést is forgattak és a moziba végül az került, ami a tesztvetítések során a legjobban szerepelt. A többi befejezés megtalálható a dvd-kiadás extrái közt. Szerző: dulkap