Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Superbad - avagy miért ciki a szex?

(Superbad)
Superbad - avagy miért ciki a szex?

Tartalom

A kamaszsrácok gondolatai nem túl bonyolultak: szex, szex és szex. Seth és Evan együtt töltötték idejüket a középiskolában, ahol folyamatosan gyönyörű csajokról ábrándoztak. Az ábrándvilágból a suli közelgő vége rántja ki őket, és az a veszély áll fenn, hogy szűzen fejezik be a tanulmányaikat. A népszerűtlen srácok számára egy bulimeghívás jelentheti a megoldást. Seht és Evan semmit nem bíz a véletlenre, és mindent megtesznek a siker érdekében.
(SódóGA)
2016. 10. 12. 14:13

Szerintem remek vígjáték, nem mindenkinek fog tetszeni, nem az a mindenkinek bejövős film, de szerintem érdemes egy esélyt adni neki, a humora szerintem egyáltalán nem sablonos :)

2016. 10. 16. 19:02

Amatőr a fiim. Ugyanazokat a poénokat sütik el amiket már korábban számtalan vígjátékban. Sablonos és unalmas,a szereplők nem fogtak meg mert semmilyen karakterek, nincs egyéniségük.

2016. 10. 23. 12:04

Nekem nagyon tetszett szuper jelenetek és zenék vannak benne. Bár a címét nem értem miért pont ez lett nem igazán tükrözi a filmet. A rajzok nagyon szuperek amit a kissrác készít.

Michael Cera mamája olvasta el fia helyett a forgatókönyvet és végül ő győzte meg fiát, hogy vállalja el a szerepet.

Seth Rogen édesapja egy cameo szerepet kapott a filmben, ő az a férfi, aki baseball ütővel kergeti el Seth-et és Evan-t, amikor azok a rendőrök elől menekülnek.

Jonah Hill 23 éves volt a forgatások alatt, a karaktere pedig 17. A készítők először azt gondolták, hogy túl öreg lesz a szerepre, ám végül mégis bekerült a filmbe.