Superbad - avagy miért ciki a szex?

Superbad - avagy miért ciki a szex?

Superbad

A kamaszsrácok gondolatai nem túl bonyolultak: szex, szex és szex. Seth és Evan együtt töltötték idejüket a középiskolában, ahol folyamatosan gyönyörű csajokról ábrándoztak. Az ábrándvilágból a suli közelgő vége rántja ki őket, és az a veszély áll fenn, hogy szűzen fejezik be a… Több

Premier (HU): 2007.10.18. | HBO Max (2023.04.28.)

2021.10.27 szaka123

Szórakoztató vígjáték. A 2000-es évek tini vígjátékai közül számomra kiemelkedik. Nagyon jók a szereplők, Jonah Hill remekül hozza a karaktert, őt külön kiemelném. A sztori sem laposodik, a dumák pedig fergetegesek, rengeteg aranyköpés van a filmben. Érdemes megnézni, ha csak szeretnénk kikapcsolódni.

2018.12.04 mamiéstöti2

Már lerágott csontnak mondanám a történetet, mégis tetszett a film, tele poénokkal és jó színészi alakításokkal.

2017.09.24 Deku

Ritka nagy kedvencem lett ez a film, nagyon remekül hozta azt a szintet amit elvártam volna tőle és így bőven remek szórakozást tudott biztosítani nekem. Nagyon remek volt. Ajánlom mindenkinek.

2016.12.26 HercegPeter

A történet megegyezik nagyon ok más hasonló témájú filmmel, amiket én általában szeretek. Pár gimnazista srác szexelni akar. Ugyebár rengeteg ilyen film van. De ez egy kicsit mégis más. Vannak benne eredeti és klisés poénok is bőven. A két rendőr vol... Több

2017.07.18 Orosz István

Szerintem remek vígjáték, nekem tetszett van benne bőven poén, és a három fiú karaktere is elég vicces. Mindenkinek ajánlani tudom, aki szereti a gimis, és a tinédzser filmeket második részre sajnos már nincs esély, de én örültem volna egy folytatásnak is.

Seth Rogen és Evan Goldberg alapötlete, hogy filmet készítenek saját gimis éveikről, még tinikoruk elején megfogalmazódott, s miután csináltak egy Star Wars-poénfilmet, a forgatókönyvön már akkor elkezdtek dolgozni.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A poénok zömét nem a forgatókönyv tartalmazta, hanem a forgatáson, improvizáció útján születtek. Ilyen volt például Seth reakciója is, mikor először meglátja Fogell kamu személyi igazolványát.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bill Hader elmondása szerint a film sikerének és a karaktere népszerűségének hála, később számos megkeresést kapott zsaruszerepek eljátszására.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmbéli péniszes rajzok David Goldberg munkái, aki Evan Goldberg testvére. Közel 1000 darab ilyen rajz készült, amelyből csak egy töredék kerülhetett be a filmbe az amerikai korhatárbizottságnak köszönhetően.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Freeridge
Easy