Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Superbad - avagy miért ciki a szex?

(Superbad)
Superbad - avagy miért ciki a szex?

Tartalom

A kamaszsrácok gondolatai nem túl bonyolultak: szex, szex és szex. Seth és Evan együtt töltötték idejüket a középiskolában, ahol folyamatosan gyönyörű csajokról ábrándoztak. Az ábrándvilágból a suli közelgő vége rántja ki őket, és az a veszély áll fenn, hogy szűzen fejezik be a tanulmányaikat. A népszerűtlen srácok számára egy bulimeghívás jelentheti a megoldást. Seht és Evan semmit nem bíz a véletlenre, és mindent megtesznek a siker érdekében.
(SódóGA)

2016. 10. 12. 14:13

Szerintem remek vígjáték, nem mindenkinek fog tetszeni, nem az a mindenkinek bejövős film, de szerintem érdemes egy esélyt adni neki, a humora szerintem egyáltalán nem sablonos :)

2016. 10. 16. 19:02

Amatőr a fiim. Ugyanazokat a poénokat sütik el amiket már korábban számtalan vígjátékban. Sablonos és unalmas,a szereplők nem fogtak meg mert semmilyen karakterek, nincs egyéniségük.

2016. 10. 23. 12:04

Nekem nagyon tetszett szuper jelenetek és zenék vannak benne. Bár a címét nem értem miért pont ez lett nem igazán tükrözi a filmet. A rajzok nagyon szuperek amit a kissrác készít.

A rendőrpáros, Seth Rogen és Bill Hader 2021-ben jelentkezik újabb közös filmmel, a The Somethinggel.

(SethFranco)

Ha csak pár másodpercre is, de feltűnik Dave Franco, aki többek között a Szemfényvesztőkben és az Idegpályában játszik.

(SethFranco)

A két főszereplő, Evan és Seth a két producer, Evan Goldberg és Seth Rogen után kapta a nevét.

(Sem Rorrey)