Superbad - avagy miért ciki a szex?

Superbad

2021.10.27 szaka123

Szórakoztató vígjáték. A 2000-es évek tini vígjátékai közül számomra kiemelkedik. Nagyon jók a szereplők, Jonah Hill remekül hozza a karaktert, őt külön kiemelném. A sztori sem laposodik, a dumák pedig fergetegesek, rengeteg aranyköpés van a filmben. Érdemes megnézni, ha csak szeretnénk kikapcsolódni.

2018.12.04 mamiéstöti2

Már lerágott csontnak mondanám a történetet, mégis tetszett a film, tele poénokkal és jó színészi alakításokkal.

2017.09.24 Deku

Ritka nagy kedvencem lett ez a film, nagyon remekül hozta azt a szintet amit elvártam volna tőle és így bőven remek szórakozást tudott biztosítani nekem. Nagyon remek volt. Ajánlom mindenkinek.

2016.12.26 HercegPeter

A történet megegyezik nagyon ok más hasonló témájú filmmel, amiket én általában szeretek. Pár gimnazista srác szexelni akar. Ugyebár rengeteg ilyen film van. De ez egy kicsit mégis más. Vannak benne eredeti és klisés poénok is bőven. A két rendőr vol... Több

2017.07.18 Orosz István

Szerintem remek vígjáték, nekem tetszett van benne bőven poén, és a három fiú karaktere is elég vicces. Mindenkinek ajánlani tudom, aki szereti a gimis, és a tinédzser filmeket második részre sajnos már nincs esély, de én örültem volna egy folytatásnak is.

2019.02.23 dailyfilmsan

A cikis filmek királya. A tipikus nyomi tini klisék mindegyike bele van sűrítve ebbe, az amúgy nem is rosszul sikerült vígjátékba. A két főszereplő a tini lét mellett a saját életük problémájt is belekeverik. Azok pedig még bonyolultabbak és komolyab... Több

2021.03.31 Eastern79

Kicsit sem ciki

Seth Rogen kétségkívül egy zseniális őrült. Az elcsépelt "tinik szexelni akarnak" formulát képes volt olyan szinten felrázni, hogy néhány résznél azon morfondíroztam, vajon Tarantino nem segített-e neki. A két rendőr például valami eszelős, de tulajdonképpen az összes színész hatalmasat alakít. Állati jók a poénok, nem ül le a sztori egy percre sem, a párbeszédek remekül vannak megírva, szóval igazán nincs mibe belekötni. Szabadszájú, eszement vígjáték, a nevetés garantált.

2018.08.21 erahurka

Vannak jó pillanatai, de amúgy totál semmilyen film béna poénokkal. Pont a főszereplők nem működnek benne igazán, McBride és Seth Rogen viszont hozzák azért a kötelezőt, csak sajnos nem szerepelnek túl sokat.

2019.07.31 Ms. Akárki

Kellemes tini vígjáték kerekedett ki a filmből a végére. Sok hasonló karakterű film van, de olyan jókat nevettem rajta, hogy el sem hiszem. Szegények durván megszenvedik a kamaszkortXD A színészgárda és a zenék is klasszak.

2019.04.29 Norbert93

A története egy az egyben ugyanaz, mint minden más, a szüzességüket mindenáron elveszteni akaró kamaszfiúkról szóló amerikai vígjátéknak. Meg kell hagyni, bármilyen idétlen és sablonos téma, a mai napig viccesen tudok rájuk tekinteni, főleg, ha egy kicsit kiemelkedik a többi tömeggyártott bulizós tinifilm közül.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Szerintem remek vígjáték, nem mindenkinek fog tetszeni, nem az a mindenkinek bejövős film, de szerintem érdemes egy esélyt adni neki, a humora szerintem egyáltalán nem sablonos :)

2019.09.01 Syracuse Nézhetetlen

Szupergagyi, szuperszar. Bírom Seth Rogen undorító, beteg és sokszor kínos humorát, de ez a film még nekem is sok volt.

2021.03.31 moviemafia

Lejárt sztori, ütős humor

Minden szempontból lejárt és klisés történet, de a szókimondó humorával ezt bőven tudja kárpótolni. Kétségkívül a mai napig (a sok Netflixes, tiniközpontú tartalmak közt is) az egyik legjobb vígjáték a témában. Egyszer nézős, de akkor garantált a szórakozás.

2016.10.23 vivikejencikelara

Nekem nagyon tetszett szuper jelenetek és zenék vannak benne. Bár a címét nem értem miért pont ez lett nem igazán tükrözi a filmet. A rajzok nagyon szuperek amit a kissrác készít.