zirgon

Owain Yeoman
David Harewood
David Harewood
Lynda Carter

A huszonnégy éves Kara Zor-El, Superman unokatestvére. A lányt a Danvers család fogadta magához, miután tizenkét éves korában a Földre küldték a Krypton bolygóról. Karának meg kell tanulnia uralni a képességeit, és elrejteni azokat az emeriség elől. Egy váratlan… Több

Premier: 2015.07.11. | Netflix (2017.06.12.)

2019.09.14 Ms. Akárki

Melissa Benoist rendkívül unszimpatikus számomra, és emiatt nem igazán tudtam belehelyezkedni a sorozatba, a történetbe. Pedig a női szuperhős sorozatokat, filmeket kedvelem, de ezzel a színésznőcskével sajnos nagyon nem tetszett.

2016.12.09 Thibo84

Most végeztem ki az első évadot, és megvallva csak a közös crossover - Zöldíjász, Flash, Supergirl és A holnap legendái - miatt néztem, hogy képben legyek. Sokan dicsérik, de számomra az egész egy szánalmas koppintás. Rengeteg hasonlóságot fedeztem f... Több

2016.02.09 Rekyyy

Egyik kedvenc sorozatom. Szerintem jól megtalálták a színészeket, és egyelőre a sztori is tetszik. Remélem nem fog ellaposodni, mint néhány hasonló sorozat :)

2015.11.24 hepa

A Smallvilleben megvolt az a 10 évnyi várakozás, amikoris elértünk ahhoz a pillanathoz, hogy Superman azzá váljon aki. Itt ez szinte az egyik pillanatról a másikra történik meg. Amivel mondjuk még talán nem is lenne baj, mert itt nem erre akarták vol... Több

2016.02.13 Balint

Meglepően erősen kezdett, és eddig sikerült is tartania a színvonalat, pedig eredetileg lányoknak készült, nagyon jól tartja az egyensúlyt a harcok és a magánélet közötti gondok között ;)

Jon Cryer (Lex Luthor) csupán öt évvel fiatalabb, mint a karaktere anyját játszó Brenda Strong (Lillian Luthor).Szerző: Nk

Andrea Brooks eredetileg Maggie Sawyer szerepére jelentkezett, de a meghallgatás után Eve Teschmacher szerepét ajánlották fel neki, amit el is fogadott. Szerző: Nk

Ez az első tévés sorozat, amelyben egy transznemű színész transznemű szuperhőst alakít. Szerző: Nk

Jon Cryer (Lex Luthor) korábban Lex unokaöccsét, Lenny Luthort alakította a Superman IV. - A sötétség hatalma (1987) című filmben.Szerző: Nk

2015 májusában kikerült az internetre a sorozat teljes pilot epizódja, két héttel azután, hogy bemutatták az első előzetest, illetve hat hónappal a tévés premier előtt. Szerző: Nk

A zöld íjász
2012