Szerelem a végzeten

Szerelem a végzeten

Serendipity

John Cusack
Kate Beckinsale

Egy téli éjszakán New York utcáin két idegent váratlanul egymás mellé sodor az élet. Jonathan és Sara a város utcáin kószálva töltik az éjszakát, kölcsönös vonzalmuk mindkettejük számára nyilvánvalóvá válik. Az éjszaka azonban véget ér, és rá kell jönniük, hogy válaszút elé értek, hiszen… Több

Rendező: Peter Chelsom
Író: Marc Klein
Premier (HU): 2002.03.07. | HBO Max (2022.07.09.)

2021.10.26 Spidey

Mi már elkezdtük a klasszikusnak nem éppen mondható karácsonyi hangolódásunkat ezzel a filmmel. John Cusackot nagyon kedveljük, és ezt a romantikus filmjét meg egyenesen imádjuk. Eléggé alulértékelt az emberek körében, amit nem is értek. Mert egy kic... Több

2017.12.18 Artemisia

Kedves és szívhez szóló romantikus történet. Az egész hangulat olyan bájos,szinte érezni a levegőben a misztériumot. Kate Backinsale karaktere nagyon aranyos :-)

Aranyos, bájos és szívmelengető. Beckinsale őrjítően szép és izgató, igazi nő, Cusack pedig egy kedves, mókás fickó, akinek tudunk szurkolni. Érdemes megnézni, hiszen melegséget csempész titokban a szívünkbe.

2017.05.02 indingo

Remek kis film. nem egy szokványos csöpögős romantikus film, az egyik kedvencem. Tetszett a liftes és a dolláros jelenet, amikor a könyvet pedig megkapja a feleségétől igazi arculcsapás volt.

2017.10.25 Deku

Eszement jó a film, tuti megnézem még többször is majd. Nem kellett csalódjak. Ez a film kettő az egyben mivel egyszerre izgalmas és szórakoztató. Az egész stílusa igazán megnyerő és kellemes lehet bármilyen korosztály számára aki vevő rá.

A korcsolyapályás jelenetekhez egy saját műjégpályát alakítottak ki a Wollman pályán belül.Szerző: Artemisia

A téli jeleneteket augusztusban vették fel.Szerző: Artemisia

A World Trade Center elleni 2001-es támadás után az összes felvételről digitálisan eltávolították az ikertornyokat.Szerző: kázsé

A New York-i forgatás során a következő feliratot rakták ki a forgatás helyszínén: "Igen, egy filmet forgatunk. A címe Szerelem a végzeten, John Cusack játszik benne, és valami brit lány, akit nem ismernek, hiába mondjuk el a nevét. Ma este fogunk forgatni holnap délelőttig. Kérjük, ne kérdezzenek semmit a stábtagoktól. Még ha nem is tűnik úgy, hogy dolgoznak, akkor is gondolkodnak."Szerző: kázsé