Szerelem és egyéb katasztrófák

Szerelem és egyéb katasztrófák

Love and Other Disasters

Alek Keshishian filmjének főszereplője a maga elvarázsolt világában élő, legújabb divatrendekre különösen érzékeny, és akár a kerítőnő szerepét és szívesen vállaló Emily (Brittany Murphy). Az ellentmondást nem tűrő lány a Vogue magazin munkatársaként és… Több

Ország: Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2008.01.17.

2020.12.13 BloodyMary

Romantikus, vidám vígjáték, amivel könnyen és jól el lehet ütni az időt. Nem egy világmegváltó film, de jól esett megnézni. Brittany Murphy pedig kimondottan cuki volt.

2020.02.21 András

Teljesen átlagos, semmitmondó amerikai szirupos vígjáték. Ha épp ilyenre van gusztusod, akkor okés, de máskülönben inkább hagyd ki.

szinkronhang(ok) (DVD változat - a film moziban feliratosan került vetítésre): Zsigmond Tamara ----- Brittany Murphy (Emily 'Jacks' Jackson) Széles Tamás -------- Matthew Rhys (Peter Simon) Papp Dániel --------- Santiago Cabrera (Paolo Sarmiento) Bertalan Ágnes ------ Catherine Tate (Talullah-Riggs Wentworth) Kiss Mari ----------- Stephanie Beacham (Felcity-Riggs Wentworth) Fekete Ernő Tibor --- Elliot Cowan (James Wildstone) Zámbori Soma -------- Jamie Sives (Finlay McMillian) Makranczi Zalán ----- Will Keen (David Williams) Borbiczki Ferenc ---- Michael Lerner (Marvin Bernstein) Andresz Kati -------- Dawn French (terapeuta) Jakab Csaba --------- Frédéric Anscombre (Sascha Santori)Szerző: Curacao86

Love – Szerelmesen
2016