Szerelem kölcsönbe

Szerelem kölcsönbe

Something Borrowed
Maxima

Rachel (Ginnifer Goodwin) tehetséges ügyvédnő egy menő New York-i irodában, nagylelkű és hűséges barát, és legnagyobb bánatára még mindig szingli amire legjobb barátnője, a jegyben járó Darcy (Kate Hudson) előszeretettel emlékezteti. De a harmincadik születésnapi buliját követően Rachel, a javíthatatlan jó kislány váratlanul Dex (Colin Egglesfield) karjaiban köt ki, akibe a jogi egyetem óta szerelmes és aki történetesen Darcy vőlegénye. A Darcy esküvőjét megelőző hetekben egyre jobban összekuszálódnak a szálak, Rachel pedig lehetetlen helyzetben találja magát: döntenie kell a Darcyhoz fűződő barátsága és élete nagy szerelme között.

Forgatókönyvíró: Jennie Snyder Urman
Premier (HU): 2011.06.16.

2019.10.15 TomÁcs

Az egyik kedvenc romantikus filmem. Nem egyszerű, amíg az ember eljut a párjához, vezet az oda vezető út.

2017.05.05 mamiéstöti2

Láttam már ennél jobb romantikus filmet is, de tetszett benne, hogy végig hűek maradtak a karakterek saját elveikhez és hogy végig szórakoztató volt.

2019.08.04 indingo

Ez egy jó kis romantikus film, Kellően humoros, és a romantikus szál sem az az elcsépelt. Jóka a karakterek és a párbeszédek.

2017.07.25 Lonka

Nem egy nagy eresztés a film, a szerelmi szál bennem semmit sem indított el. A párbeszédek olykor kínosak voltak és Kate Hudson karaktere egy hárpia volt.

2015.04.23 Bizsu82

Aranyos film, szórakoztató, viszont elég sablonos amerikai vígjáték, sokat ne várjunk tőle, sok hasonló filmet láttam már. Egyszer nézhető, lájtos estékre való kis film.

Amikor Marcus és Rachel egy padon ülnek a parkban egy olvasó nő látszik mellettük, aki a Szerelem örökbe című könyvet olvassa, a film alapjául szolgáló regény folytatása. Szerző: rbernadett

A film Emily Giffin azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett