Szerelmi bájital

Szerelmi bájital

Love Potion No. 9

Paul Matthews a laboratóriumban otthonosan mozog, azonban a való világban a nőkkel kapcsolatosan nincs szerencséje. Barátai persze találnak megoldást a problémájára: elküldik Madame Ruth-hoz, a mágiában és bűbájokban jártas cigányasszonyhoz, aki ki is keveri Paul számára a tökéletes szerelmi bájitalt, amivel hősünk bárkit elcsábíthat. A férfi azonban úgy dönt, előbb tudományos elemzés alá veti a szert kolléganője, Diane segítségével... A Szerelmi bájital egy kedves és humoros romantikus vígjáték a bájos Sandra Bullock főszereplésével.

Rendező: Dale Launer
Író: Dale Launer
Premier (HU): 2007.10.22.

2019.03.14 Timcsi

Nem is ismertem ezt a történetet, teljesen véletlenül akadtam a filmre. Humoros kis romantikus film.

2017.06.26 indingo

Helyes film volt. Az elején bűn ronda Sandra Bullock és remekül hozta az esetlen karaktert. A történet mese, néhol vicces is.

2017.11.21 Bazzzsi

Én jól szórakoztam a filmen vagy inkább Sandra Bullockon. Imádom ezt a nőt. A film története a Tökös csajra emlékeztet egy kicsit, a bájitalos dologgal.

2017.07.27 Lonka

Nézhető kategória, helyenként vicces másutt kicsit béna. A története olyan na persze típus, kicsit retro beütése is van. HA nincs más akkor nézzétek csak.

A film összbevétele 754 935 dollár volt (imdb.com).