Szerelmi leckék hitetleneknek

Szerelmi leckék hitetleneknek

How to Deal

Halley (Mandy Moore) kiábrándult a szerelemből, miután túl sok kapcsolatot látott tönkremenni. Szülei is épp most váltak el, apjának új barátnője pedig nem sokat törődik vele. Anyja állandóan egyedül van, nővérét pedig annyira lekötik közelgő esküvőjének előkészületei, hogy szinte sosincs otthon. Mindezek tetejébe a tinédzserek felületes ítélkezési kényszere kimondatja vele, hogy igaz szerelem nem létezik. De az élet nem hagyja magát, és egy tragikus baleset kapcsán találkozik Maconnel (Trent Ford).

Rendező: Clare Kilner
Író: Sarah Dessen
Forgatókönyvíró: Neena Beber
Premier (HU): 2004.06.17.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nem a szokványos romantikus film, mert a romantika társul a tragédiával ebben a filmben, de nem a végén mint a beteljesületlenség, hanem az elején mint a kiváltó ok.

2015.11.01 justynaw

egész jó útmutató a tiniknek, hogy hogy éljék túl a nehéz időszakokat. a humoros epizódok nem igazán működtek, de az életszagúbb, drámaibb jelenetek igen, M.M. ügyes

2015.05.17 doobie

nem egy tipikusan eszement, nem csak a hormonoktól túltengő tinifilm, de attól még tinifilm, szerinte igazibb. nem olyan drámai azért, mint a Juno, de van értelmi és érzelmi szál is benne

2015.11.19 Lowcash

nem olvastam a könyvet, de szerintem ez egy kedves film. az elején szomorú, de romantikus és reményteli is. jók s zínészek is, nem úgy min egyes butuska amerikai tinifilmekben