Szerencse dolga

Szerencse dolga

Lucky You

Huck Cheever (Eric Bana), a profi szerencsejátékos nem ismer félelmet, ha emelni kell a tétet a pókerasztalnál, a szerelemben viszont biztosra megy. Legalábbis addig, míg nem találkozik az ellenállhatatlan Billie Offerrel (Drew Barrymore), aki ráébreszti, hogy nemcsak a kártyában érdemes néha a szívre hallgatni az ész helyett. Mindeközben Huck bármire hajlandó, hogy összeszedje a pókervilágkupa nevezési díját - annak ellenére, hogy a bajnokságon szembe kerülhet rég nem látott apjával (Robert Duvall), a kétszeres bajnokkal.

Rendező: Curtis Hanson
Forgatókönyvíró: Eric Roth, Curtis Hanson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Ausztrália
Premier (HU): 2007.10.16.

2018.08.28 Lonka

Aki szereti és érti a pókert annak lehet, hogy bejön a film. Én kicsit untam.

2015.07.02 dulkap

Az igaz, hogy nincs egy komoly sztorija és feszültséget se várjon tőle senki! De aki szereti a pókert és az egyszerű történetmesélést, annak látnia kell.

2018.03.26 szaka123

Tévében volt szerencsém látni a filmet. Nem mondom, hogy megnézném mégegyszer, de Eric Bana jól hozza a szerepet, érdemes időt szentelni rá. Tényleg csak vasárnap délutáni néznivaló. A vége kicsit meglepő, de érthető!

2015.09.01 Ragemarci

Tele pókeres világsztárokkal, de amúgy elég zsenge

Amerikában 63 napig vetítették a filmet, mégis hatalmas bukás lett. Szerző: indingo

A film 55 millió dollárba került és alig több, mint 8 millió dollár bevételt hozott. Szerző: indingo

A filmet Los Angelesben és Las Vegasban forgatták. Szerző: indingo

2007. május 4-én mutatták be a filmet, egy napon a Pókember 3-mal. Szerző: indingo

Tuti gimi
2003