Szex és New York 2.

Szex és New York 2.

Sex and the City 2

New York nem változik, és nem változik négy különleges, megzabolázhatatlan lakója sem, akik a női szabadság, függetlenség nagykövetei lettek az egész világon: Carrie, Samantha, Charlotte és Miranda (Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis és Cynthia Nixon) visszatér… Több

Forgatókönyvíró: Candace Bushnell, Darren Star
Premier (HU): 2010.05.27. | HBO Max (2021.09.03.)

2023.06.08 JRD

Nesze semmi, fogd meg jól…

A nagy semmi, amiben nincs se stílus, se újdonság. Ez inkább egy olyan film, amit a rajongóknak készítettek. Hogy mekkora bukás lett végül? Nos, a belefeccölt 100 millának kicsivel több, mint kétharmadát hozta vissza a film. Mégsem állíthatom, hogy felesleges megnézni. Egy lájtos esti kikapcsnak egy csajos buliban pont megfelel. Nem igényel gondolkodást, nincsenek benne nagy gondolatok, max. pazar pompa, luxus, kaland, majd nagy pofára esés Abu-Dzabiban. Ha van kedved, nézd meg. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2016.04.09 Szilonka

Sajnos a filmek nem ütik meg a sorozat szintjét. Nekem valahogy erőltetettek voltak a mind a párbeszédek, mind valahogy a szereplők is. Nem voltak természetesek, nem csoda, hogy nem készült 3. rész.

2017.11.01 Bazzzsi

Hasonló betegségei vannak, mint az első résznek. Kicsit lassú, nem olyan szókimondó és a humor is csak helyenként üti fel a fejét. Az utazgatás kicsit javított rajta.

2020.06.24 kevelin

szerintem az első rész sokkal jobb, viccesebb, életszerűbb volt és valahogy a sorozathoz is több köze volt. Nekem ez a második rész már nagyon soknak tetszett. a hely ahol forgattak egyébként gyönyörű, és kicsit betekintést enged a keleti világba (főleg a nők oldalán) de már túlzó volt a sztori is, a megvalósítás is

2019.03.31 Csillagpor

Az első rész sokkal jobb volt, de még ez is éppen nézhető folytatás lett. De főleg csak a különleges tájak miatt, ahol forgattak. Egy-két jó poén van benne, de főleg csak ismétli önmagát a film. A sorozatban nem volt ilyen, de a hangulata megmaradt, ... Több

A filmben a lányok valójában nem az abu dhabi-i, hanem a marrakech-i repülőtérre érkeznek meg.Szerző: ArpiHajdu és Réci