Szívrablók

Szívrablók

L'arnacoeur
Videók

A Szívrablók Alexről és nővéréről szól, akik furcsa vállalkozást működtetnek: párkapcsolatokat szakítanak meg. Munkájuk bármennyire is erkölcstelen, ennek is megvannak a maga szabályai. Első szabály: Boldog párt nem szabad elszakítani! Második szabály: Munkában nincs szerelem! Egy nap felbéreli őket egy gazdag férfi, hogy intézzék el lánya szakítását, aki épp férjhez menni készül. Kis utánajárás után Alexék számára világossá válik, hogy tökéletesen boldog párral van dolguk, ám a testvérek pénzügyeik rendezése érdekében készek megszegni első számú szabályukat. A bajt tovább tetézi néhány közösen eltöltött nap a menyasszonnyal, és Alex, a vérprofi szívrabló kezdi elveszíteni a fejét - megszegi a második szabályt.

Rendező: Pascal Chaumeil
Julie Ferrier
Jacques Frantz
François Damiens

2016.10.18 lolita13

nekem nagyon nagy csalódás volt ez a film mert sokkal többet vártam tőle. Nem volt sem szórakoztató sem olyan érdekes mint ahogy reklámozták.

2016.02.14 doroffee

Én bírtam ezt a filmet. Tipikus francia kecsességgel és humorral kezelik az amúgy kissé irrealisztikus történetet, ami miatt mégis élvezhető és érdekes lesz.

2015.06.14 pindurcat

A film megtekintése után fogalmazódott meg bennem, hogy nem csípem a francia filmeket. Nem mondom, hogy nem egyediek, de irritál a stílus és a szókimondó poénokon nem tudok nevetni.

2015.03.23 iaquino

Tipikus egyszer nézős, néhol kissé kínosan röhejes limonádé. Valamiért el lehet rajta lenni, talán a humora miatt.