Monsters vs. Aliens
Szörnyek az űrlények ellen

Susan Murphyt (Reese Witherspoon), az átlagos kaliforniai lányt egy napon telibe talál egy meteorit, aminek következtében óriásira nő. A katonaság gyorsan elfogja Susant, és egy titkos bázisra szállítják, ahol titokban hozzá hasonló fura lényeket őriznek. Susant a mérete miatt Drabáliának nevezik… Több

Premier (HU): 2009.04.02. | HBO Max (2023.01.01.)

2022.02.12 Bakugan

Igazi klasszikus DreamWorks-darab. Kisebb koromban nagy kedvenc volt, és így újranézve ugyanúgy tetszett. Gyönyörű animáció, szerethető karakterek és rengeteg klasszikusnak számító jelenet, például az űrlény előtti szintetizátoros rész. Remek humora ... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Találó jellemvonásokkal rendelkező karakterek, ötletes megoldások. Viszont némelyik szereplő a célközönség számára ijesztő lehet. A vége is lehetett volna jobb.

2019.05.21 Thibo84

Bob és Dr Csótány elviszik az egész filmet a hátukon. A történet jól ki van találva.

2017.07.28 Orosz István

Érdekes egy rajzfilm, mellette szórakoztató is. A felnőtt, és gyermek korosztályt is egyaránt elszórakoztatja. Azt mondom legalább, egy második részt megérdemelt volna.

2019.03.02 dailyfilmsan

Én nagyon szeretem ezt a rajzfilmet. Talán azért mert tele van pop-kulturális utalással. Nem egy nagy szám de szerethetőek a karakterei és a grafikája sem rossz. Nem a cuki és ranyos fajta inkább az amit még anyu és apu is élvezhet.

Gallaxhar arcvonásait a Dreamworks animation vezérigazgatójáról, Jeffrey Katzenbergről mintázták. Szerző: dailyfilmsan

A rajzfilm azon jelenete, ahol az elnök szintetizátorral próbál komunikálni a robottal lett 2010-2011 legnépszerűbb mémje.Szerző: dailyfilmsan

B.O.B. zselé testében 12 ezer buborék van.Szerző: dailyfilmsan

A második Dreamworks animációs film, aminek főszereplője női karakter. ( Az első a Csibefutam)Szerző: dailyfilmsan