Szörnyek az űrlények ellen: B.O.B. Bombajó Bulija

Szörnyek az űrlények ellen: B.O.B. Bombajó Bulija

B.O.B.'s Big Break
Videók

B.O.B. (Seth Rogen) és szörnytársai azon vannak, hogy kiszabaduljanak az 52-es körzetből, a kormány szigorúan titkos börtönéből. Dr. Csótány, PhD (Hugh Laurie) és Hiányzó Láncszem (Will Arnett), a macsó kétéltű vezetésével a trió kicselezi H. Borgo tábornokot (Kiefer Sutherland), hogy sikeres szökést hajtsanak végre, miután Csótány legutóbbi szökési kísérlete – azzal, hogy B.O.B.-ot egy kémiai elegy segítségével átalakította bombává – következtében B.O.B. ideiglenesen megszerzi a gondolatolvasás képességét. Ezzel tudnak meg aztán információkat arról, hol van a titkos kijárat az 52-es körzetből. Sajnos a terv kudarcba fullad, mikor B.O.B. szétveri a repülőt, amivel menekülnének. Azt hiszi róla, hogy egy piñata, és a robbanás egy csapásra eltörli B.O.B. új képességét.

Forgatókönyvíró: Joshua Pruett
Premier: 2009.09.29.

2016.10.04 zoleykrajcsi

nekem tetszett ez a kis animációs film, aranyos volt és hozzájárult ahhoz, hogy a néző megértse a karakterek motivációját. Külön jópofának tartottam, hogy ugyanazok a színészek szólaltatták meg a szörnyeket, akik az egész estés változatban is.