Szörnyen boldog család

Happy Family

2022.08.17 JRD

Nem egy Shrek és nem is egy L'ecsó, de azért kikapcsolódni jó. Amolyan gyerek halloweeni filmvetítésnek jó választás lehet. De ne hallgass rám, nézd meg, és döntsd el magad! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2020.05.08 Artemisia

Egy boldogtalan család, amelynek tagjai átváltoznak a halloween-i jelmezüknek megfelelő szörnyekké, és jó kis kalandokon kell átmenniük, hogy megtalálják egymást. Érdekes az alapfelállás, a rajzfilm próbális építkezni helyzetkomikumokkal, karakterfej... Több

2019.02.19 mamiéstöti2

Tetszik a története, de valahogy mégsem varázsolt el ez az animáció, egyszer meg lehet nézni, de ennyi.

2017.11.03 alexxx

Nem volt ezzel a filmmel semmi baj, de azért nem a hotel transylvania.... A fiatalabb korosztálynak biztos elnyeri majd a tetszését, bár ilyen minőséget azért a tévés animációk is tudnak. Egynek elmenet, közepesre értékelem.

2018.03.27 NFG

A vámpíros meséket kedvelem! De talán túl sok olyan tartalmút néztem és ez miatt nem volt extra élmény számomra! De kisgyerekeknek biztosan elnyeri a tetszését!

2018.03.27 NRD

A mese unalmas, kiszámítható. Sok mese készült előtte amik hasonlóak voltak, és gondolom megnézte ezeket egy ember és azt gondolta, hogy gyúrjuk össze egy gyerekmesének. Itt az eredmény.

2017.11.02 Sztyúi

Bájosan egyszerű, közepes látványvilágú animációs film, ami teljesen ártalmatlan, de mint ilyen, nem feltétlenül mozis program. Nem voltam meggyőzve igazából.

2019.08.19 [email protected]

Fura és vicces.