Sztárom a párom

Sztárom a párom

Notting Hill
Hugh Grant
Julia Roberts

Minden férfi álma válik valósággá William Thacker (egy nem túl sikeres Notting Hill-i könyvkereskedés tulaja) számára, mikor Anna Scott, a világ legszebb és legkedveltebb színésznője betér a boltjába. Később - még mindig nem hisz a szerencséjének - ismét összefutnak, ezúttal William… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1999.10.07.

2022.08.20 Filmimado

Egész jó

Jó film, jó mondanivalóval. A színészi játéktól azt kaptam, amit vártam, bár tudni kell, hogy maga a történet jól összeáll, néha egyesek unalmasnak találhatják a párbeszédek mennyiségét. Emiatt egy kicsit enyhén szájbarágós, de teljesen viselhetően. Egész jó film.

2021.11.07 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

R.I.P. Mr.Roger Michell

Az idén lett 22 éves az alkotás, ami szerintem mindenkinek belelopta a szívébe egy kicsit magát, mint ahogy nekem is. Roger Michell, a film rendezője idén szeptemberben hunyt el, pedig még lehetett volna egy-két jó filmje. Az Ütközéspont, az Ébredj v... Teljes kritika

2018.12.13 mamiéstöti2

Julia Robertset valamiért annyira nem preferálom, de ez a szerep tetszett tőle, mint ahogy az egész film.

2021.11.22 Klauka89

Most láttam először, és egyszer elég is volt. Nem volt egy hú de nagy durranás, nem kedvelem Robertset. Grant viszont jól játszott. :) Véleményem szerint Roberts túl van hype-olva.

2019.04.06 Puncs

Nem szeretem a romantikus vígjátékokat, de ez film szórakoztató. Julia Roberts és Hugh Grant hozzák benne a formájukat, a megközelíthetetlen dívát és az esetlen, ámde kedves és szerethető balféket. A legnagyobb benne mégis a Spike-ot megformáló Rhys ... Több

Hugh Grant a forgatáson azt monda, hogy Julia Robertsnek olyan széles a szája, hogy a csókjeleneteknél hall egy halk visszhangot. Illetve arra is panaszkodott, hogy Roberts hangja sokkal mélyebb, mint az övé. Szerző: Klauka89

A forgatókönyvíró Richard Curtis szerint Anna Scott karaktere Grace Kelly és Audrey Hepburn keveréke.Szerző: Puncs

A film készítői csak és kizárólag Julia Robertset akarták a főszerepre, de meg voltak róla győződve, hogy nem fogja elvállalni.Szerző: Puncs

A valódi The Travel Bookshop megszenvedte a film sikerét. A filmnek köszönhetően annyira felmentek a bérleti díjak a környéken, hogy azt az üzlet már nem tudta fizetni, így 2011-ben be kellett zárni.Szerző: Puncs

2008
A narancsvidék