Szükségállapot

The Siege

Tony Shalhoub
Bruce Willis
Denzel Washington

Egy feltételezett terrorista titkos amerikai elrablása terrortámadások hullámához vezet New Yorkban, ami a hadiállapot kihirdetéséhez vezet.

(nagymarti82)

Rendező: Edward Zwick
Premier (HU): 1999.02.25. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.03.22 Tomipapi

Remekbe szabott film volt. Bár nekem kicsit úgy tűnt, hogy túltolták a talicskát, de a filmes hatás végett elfogadtam. A szereposztás elvitte jó irányba a filmet.

2017.11.03 hsanya182

Eléggé aktuális téma: Terrorizmus. Elég jól sikerült film, nagyon jó a film kerete, és jól fel van építve a lineáris cselekmény. Első 30 perc igen ott van, aztán kicsit belazul, végül az összkép igazán jó érzéssel töltött el. Élvezettel néztem, érdem... Több

2018.12.06 mamiéstöti2

Nagyon gyenge, ahhoz képest milyen színészek vannak benne. Nem tartom se izgalmasnak és nem is láttam benne semmi értékelhetőt.

2019.03.05 harnas1207

Erős kezdés után eléggé ellaposodik a film. A téma jó, a színészek jók, nekem inkább a befejezés volt nagyon gyenge. Mindent egybevéve mégis egy üde színfolt volt.

2015.08.20 varjú

Sajnos elég silány minőség, szinte mint egy tv film. De azért még mindig szépen a felszínen tartja a két akcióhős arc, Bruce Willis és persze Denzel Washington. Nélkülük, sztem senkinek nem jutna eszébe méltatni ezt a filmecskét...

70 millió dolláros költségvetésű film ami 116,5 millió dollár bevételt hozott össze.Szerző: LionelMessi10

Elsőként a Szükségállapot vetítései előtt volt látható 1998 novemberében az 1999 májusában bemutatott Star Wars I. rész: Baljós árnyak című film első előzetese. Jelentések szerint ez jelentősen befolyásolta a jegyeladásokat, mivel számos néző csupán az előzetesért ült be a moziba, és a film kezdetekor távozott is.Szerző: mrarizona

Jodie Foster visszautasította azt a szerepet, amit végül Annette Bening kapott. Szerző: rbernadett