Szuperhekusok

Szuperhekusok

Miami Supercops

Hét évvel később a börtönből frissen szabadult bankrablót holttan találják Miamaiban. Mivel a rendőrők tehetetlenek, két FBI-ügynök veszi át a nyomozást. Forest és Bennet minden tehetségére szükség van, hogy a hét éve eltűnt dollármilliókat és a pénzzel bújkáló gazfickót kézrekerítsék.

(alexxx)

Rendező: Bruno Corbucci
Forgatókönyvíró: Bruno Corbucci, Luciano Vincenzoni
Ország: Olaszország
Premier: 1985.11.01.
Több

2021.02.07 Levike27

Középkategória

Nekem különösebben nem jött be. Csak a pofonok miatt adom meg a 3 csillagot.

Nea ez az a film a két szuper színésztől,ami annyira nem lett kedvenc.Nem rossz,de inkább más filmjeikre tenném le a voksomat.Nálam erős közepes,persze hozzájuk mérten.

2019.03.24 Thibo84

A filmből a legemlékezetesebb a zenéje. Egyet sajnálok, hogy több lövés dördül el, mint amennyi pofont kiosztanak benne, ami a páros névjegye.

2017.09.24 Deku

Eszméletlen lett ez a film, már az első pár percben kikapcsolt és szórakoztatott. Ennél többet nem is vártam tőle de ezt viszont nagyon jó szinten tartotta. Érdemes megnézni és rápazarolni egy kis időt.

2019.02.18 szabomarc

Az elejétől kezdve leköti az ember figyelmét, jó helyen poénos mindig, illetve akcióból sincs hiány természetesen a szereplőpáros filmjeitől megszokott módon.

Az 1995-ben elhunyt Buffy Dee (igazi nevén Anthony DeSantolo) is feltűnik a filmben mellékszereplőként. A Nyomás utána! című filmben ô alakította K1-et.Szerző: LionelMessi10

A páros szülőhazájában 1985. novemberében mutatták be a filmet, Magyarországon pedig csak 4 évvel később került bemutatásra.Szerző: Shelby07

Nem ért el akkora sikert a film, mint várták, mert túlságosan az akcióra és a történetre koncentráltak, hiányzott a két párostól már jól megszokott humor is.Szerző: Shelby07

Bud Spencer és Terence Hill utolsó előtti közös filmje.Szerző: Archívum

Az utolsó film ahol a páros Bruno Corbucci rendezővel dolgozott együtt. Szerző: dulkap