Szüzet szüntess!

Szüzet szüntess!

The Girl Next Door

Elisha Cuthbert

Bár sikeres tanuló, Matthew (Emile Hirsch) mégsem érzi magát elégedettnek élete minden területén. Különösen egy téren érzi a hiányosságokat: a szerelmi életében. Igaz, ami igaz, Matthew még soha nem randizott egyetlen lánnyal sem. Nem csoda, hogy amikor a gyönyörű és rejtélyes szomszéd… Több

Rendező: Luke Greenfield
Premier (HU): 2004.09.16. | Netflix (2023.06.10.)

2021.10.28 Szabolcs Ádám

Tökéletes film tökéletes színészekkel.

2017.04.15 indingo

A cím az valami borzalom. Ezt komolyan gondolták? A történet mag egy helyes film, van benn egy pici retro vonal is. Egy történet nem hétköznapi, bár azért vannak benne túlzások, de kedvelhető.

2017.11.28 Deku

Hát az biztos, hogy középszerű a film és nem egy fergeteges alkotás talán egyszer nézhető. A sztori nem túl, magával ragadó de épp eléri azt a szintet, amivel tűrhetővé alakul.

2017.07.27 Orosz István

Ez is egy jól sikerült vicces vígjáték. Sokszor felnevettem rajta,a sztori sem átlagos. Még kiszámíthatónak sem mondanám. Nagyon jók a karakterek benne.

2020.04.19 HE7EDIK

A szőke csaj a legjobb korban volt, olyan a kisugárzása hogy már a puszta látványával elviszi a filmet, a lehetetlen helyzetek pedig csak hab a tortán. Kiváló szórakozás!

Elisha Cuthbert a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

A képet, amit a kávézóban Danielle Matthew-nak ad, maga Elisha Cuthbert rajzolta.Szerző: kázsé

A film vége felé látható pornófilmrendező a Szüzet szüntess rendezője, Luke Greenfield.Szerző: kázsé

Emile Hirsch megsérült a jelenetben, mikor Timothy Olyphant megveri a kocsiban.Szerző: kázsé

A narancsvidék
2003