Olympus Has Fallen
Angela Bassett
Morgan Freeman
Tory Kittles
Morgan Freeman

Mike Banning (Gerard Butler) visszavonult titkosügynök, de amikor az elnök (Aaron Eckhart) és családja élete veszélybe kerül, úgy érzi, újra szolgálatba kell állnia. A dél-koreai terroristák egy veszélyes nukleáris fegyver bevetésével fenyegetőznek, Banning azonban mindent megtesz, hogy… Több

Premier (HU): 2013.04.04.

2024.02.19 R9CK3R

Az új akciófilmek kevésbé tetszenek már, de ez bejött! Jó a szereposztás, sztori, látvány, a jelenetek és a rendezés is!

2020.09.29 indingo

Számomra elég kiszámítható volt a film. A története már kicsit elcsépelt ezzel a mindenki az elnök éltére tör témával.

2019.03.28 Thibo84

Egy újabb film, ami olyan érzést kelt, mintha a Die Hardot nézné az ember. Egy ember a túlerővel szemben, egy épületen belül. Csak itt még a fehér trikó is elmaradt, de a stúdiónak több jó nevet is sikerült megnyernie magának a produkcióhoz. A sötét ... Több

2017.10.22 Deku

Unalmas volt és nem a megvalósítás volt az ami unalmas hanem a sztori maga. Ennél a filmnél én nem vettem észre semmi egyedit. Százszor elsütött sablonos pillanatokkal volt tele de nem ez volt a legnagyobb baj.

2021.11.20 Klauka89

Nem rossz, de nem is jó. Nem tudom, mi a bajom vele, de valahogy nem az igazi. Igen, ez a jó szó, átlagos, kiszámítható.

A First Lady szerepére a stúdió első választása Winona Ryder volt.Szerző: dulkap

A forgatás annyira meleg volt Louisianában, hogy a Humane Society képviselői javaslatára a rendőrkutyákat játszó német juhászokat egy légkondicionált kisbuszban tartották a forgatási szünetekben. Szerző: SódóGA

Morgan Freeman akkor forgatta a filmet, amikor a haláláról szóló álhírek épp elözönlötték az internetet. Ezért sok forgatási napot kezdett azzal, hogy melankolikus jazz dalokat énekelt a stábtagoknak, és önmagát gyászolta. Szerző: SódóGA

Cerberus a görög mitológia három fejű kutyája, aki az Alvilág kapuját őrzi a Styx folyónál. Szerző: SódóGA

(2016. 08. 03.)
Elnöki ügy!
Az Olympus has Fallen nem akar többnek látszani, mint egy piszkosul szórakoztató, simán többszörnézős, lövöldözős csihi-puhi akciófilm. Azóta személy szerint többször újranézem és még mindig kib...ottul jól szórakozom rajta. De nézzétek el nekem, hogy Fehér Ház-fétisem van, így mindig odavagyok a fehérremázolt épületen belül játszódó alkotásokért.... Több