Taxi

Egy menő taxisofőrnek, hogy ledolgozza a priuszát, egy lúzer rendőrfelügyelővel kell együtt dolgoznia, aki német bankrablók nyomába ered.

(csd)

Taxi 3  (2003)

Taxi 2  (2000)

Amerikai taxi  (2004)

2024.02.22 Schumy1

Mekkora durranás volt, imádtam! Ma már csak szeretem. Pörgős, vicces, látványos.

A béna,és az ügyes.A félénk és a vagány.Mindenben különböznek,és mégis összeillenek.Hihetetlen jó francia akcióval fűszerezett poénbomba! Samy Naceri brillírozik!

2016.08.05 mamiéstöti2

Kedvenc vígjátékaim egyike, tele poénnal, akit nem köt le annak nincs humorérzéke.

2021.08.26 Laca//Ho/rr/oR//

Samy Naceri és Frédéric Diefenthal legendás párossá vált a Taxi filmekben. 1998-ban egy roppant jó humorral ellátott filmet kaptunk Gérard Pirés rendezőtől. Két ellentétes karakter: adott a félénk, béna és a vagány, határozott jellem, melyek nagyon j... Több

2019.02.03 indingo

Nem mai darab. Alig vártam, hogy a mozikba kerüljön. Amúgy nem kedvelem az autóüldözéses filmeket, de itt még azt is bírtam. Izgalmas történet, remek humorral.

A film költségvetése 53 millió francia frank volt.Szerző: LionelMessi10

Luc Besson 30 nap alatt elkészült a film forgatókönyvével azalatt, hogy várta, hogy a Columbia Pictures engedélyezze, hogy elkezdődjenek Az ötödik elem forgatásának előkészületei.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Összesen 110 autót használtak a film forgatása alatt.Szerző: Shelby07

A filmben a sebességet nem gyorsították utólag számítógéppel, hanem a valóságnak hűen történt.Szerző: Shelby07

(2018. 04. 22.)
Nem hitvány ez a film még ma sem, a coolságfaktor még mindig az egekben, de azért ma már szembetűnnek azok a hibák, amelyek régen nem (csak néhány példa: hullámzó a film színvonala, a látványos kaszkadőrmutaványok nem mindig tudták ellensúlyozni a sztorin éktelenkedő lyukakat, a női karakterek egysíkúsága. stb) de összességében még mindig olyan szó... Több