Tini nindzsa teknőcök(Tini Nindzsa Teknőcök új kalandjai)

Tini nindzsa teknőcök(Tini Nindzsa Teknőcök új kalandjai)

Teenage Mutant Ninja Turtles

4. évad (2005) - 26 epizód
5. évad (2008) - 12 epizód
6. évad (2006) - 26 epizód
7. évad (2008) - 14 epizód

A négy szuperképességű csodateknős, Leonardo, Raphael, Michaelangelo és Donatello New York városát próbálja megvédeni Shredder nagyúr és asszisztense, Baxter Stockman gonosz cselvetéseitől.

(erare)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Koreai Köztársaság
Premier: 2003.02.08.

2019.06.27 Norbert93

Rengeteg feldolgozást megért már, de mind közül ez a verzió az egyik legigényesebben összerakott, cselekmény és karakterek szempontjából is nagyon összetett. A története lineáris és összefüggő, nem olyan gyerekes, mint az előző sorozat, a rajzfilm gyakorlatilag felnőtt egy shounen anime színvonaláig.

2017.11.10 indingo

Szuper kis sorozat volt. Ha már elege volt az embernek a sok tündi-bündi mesefilmből, jöhetett a TiniNinja és a szuper riporternő April White ha jól emlékszem.

2017.11.04 Bazzzsi

Imádtam a kis teknőcöket. Az a rész máig előttem van, amikor a csatornába dobott kis tekiket megfertőzi valami lötty, amitől ilyen emberszerűek lettek.

2016.07.21 K.bogi

Gyerekkoromban nagyon szerettük a nővéremmel. Emlékszem minden hétvégén kora reggel ott kinlódtunk, unatkoztunk a szőnyegen, hogy elkezdődjön végre a mese. Ma visszatekintve és pár részt újranézve egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy egyáltalán miért szerettük.

2016.08.24 Emma109

Az eredeti a legjobb! Kiskoromban imádtam, és hogy művészekről nevezzék el a tekiket, remek.