Tegnap éjjel

Tegnap éjjel

Last Night

A 'Tegnap éjjel' egy érzelmileg erőteljes romantikus film a bizalomról, a vágyról, a megcsalásról, a modern szerelemről és házasságról. A film a hűség "szürkezónáiról" is szól: az egy óvatlan pillanatban meghozott döntéseknek lehetnek visszavonhatatlan következményei. Az alkotás főszereplője egy fiatal, elbűvölő és jómódú New York-i pár, akik ugyanazon éjjel esnek kísértésbe. Tökéletesnek tűnő kapcsolatuk meghatározó próba előtt áll, és olyan döntéseket kell meghozniuk, melyekre egyikük sem számított, amikor csupán egy éjjelre különválnak.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2012.05.24.

2022.07.25 dandelion1983

Nem is tudom, hogy maradhatott ki nekem ez a film! Nagyon szeretem az ilyen mély drámákat, amikben csak pár szereplő játszik, és az ő lelküket ismerjük meg jobban. Nagyon jó a szereposztás és a történet is. Még a legjobb kapcsolatba is lehet éket ütn... Több

2015.06.28 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.02.09 strauboli

Imádom Eva Mendest. Minden filmjét megnézem. Ez ugyan mély nyomot nem hagyott, de így is elég jó mozi lett.