Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tékasztorik

(Tékasztorik)
Tékasztorik

Tartalom

Bihari Viktória "Tékasztorik" című blogja alapján készülő vígjáték/romkom, amiben Viku próbálja megtalálni élete (egyik) nagy szerelmét.
(BéBé)

2017. 01. 18. 05:31

Férfiként számomra rettentően unalmas volt. Megértem, hogy a lányok miért rajonganak érte, csak nekünk nem lenne kötelező megnézni, de hát így valentín közelében bármire rávehető a többségünk. Nőknek tökéletes, férfiak pedig inkább egy sör mellett várják meg párjaikat a mozi előtt.

2017. 01. 26. 15:29

Le vagyok nyűgözve, egyszerűen fantasztikus volt! Amikor először hallodtam róla nem voltam bizakodó, de minden kételkedésem megbántam. Egyszer és nagyszerű, a története és a színészeket is csak dicsérni tudom.

2017. 01. 02. 01:50

Tetszett! Vannak hibái, helyenként kliséket próbál valami különlegességként tálalni, de összességében jó volt. Szórakoztató volt, egy kicsit felüdítő volt a sok dráma után, ami mostanában megy a mozikban. A színészek jók voltak, még maga Bihari Viktóriát is csak dicsérni tudom az alakításáért.

Martin Csaba
Csuja Imre