Bébibumm

Bébibumm

Telle mère, telle fille

Avril felnőni képtelen anyja nárcisztikus személyiségétől szenved, úgy érzi, mintha nem is anyja, hanem egy rakoncátlan lánya lenne. A helyzet akkor sem változik, amikor Avril terhes lesz. Anyja ugyanis erre is képes rálicitálni: bár a véletlennek köszönhetően, de ő is teherbe esik. Anya és… Több

Rendező: Noémie Saglio
Forgatókönyvíró: Agathe Pastorino, Noémie Saglio
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2017.08.10.
Michaël Dichter
Jean-Luc Bideau
Michaël Dichter

2017.04.30 adam

Juliette Binocha elképesztően jól hozta ezt az anya karakterét, talán épp ezért is tudtam annyira utálni. Meg nem tudom mondani viszont, hogy hol hasalt el az egész film. Na, nem mintha ne tudnék ilyen élethelyzetet elképzelni, számomra mégis túlságo... Több

2017.03.30 Durran

Már Cameron Diaz Rossz tanár című filmjében is irritálónak tartottam az ilyen nőt. Persze nekem az egész film valahogy nem tetszett, sosem jött be az ilyen humor. Bár egyszer meg lehet nézni, ha másért nem is, de Lambert Wilson szereplése miatt igen.

A film 7 433 253 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 5 564 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

rendező elmondta, hogy Avril apjának szerepére egy a Hugh Grant karakterét idéző színészt szeretett volna, aki humoros, vonzó, elegáns és remek színészi kvalitásai vannak. Így esett a választása Lambert Wilsonra.Szerző: hp

A filmet egy valós történet inspirálta, melyről Noémie Saglio rendező egy véletlen folytán szerzett tudomást. Ő és a forgatókönyvíró, Agathe Pastorino utánajártak a dolognak, és meglepődve ismerték fel, hogy egyáltalán nem ritka, hogy egy anya és a lánya egyszerre esik teherbe. Úgy találták, hogy a leggyakrabban az Egyesült Királyságban fordulnak elő hasonló esetek.Szerző: hp

A Bébibumm forgatása 2016. június 13. és augusztus 5. között zajlott. Szerző: hp

(2017. 08. 04.)
Anya és lánya egyéni és együttes személyiségfejlődését láthatjuk poénokkal tarkítva. Egy igazi csajos mozi, amire érdemes beülni az anyukánkkal. 70/100 Több

Értékelés: 4.5/10
(2017. 08. 15.)
A lánya nyakán élő Juliette Binoche Metallica-pólóban borozgat a kanapén, amikor megtudja, hogy nagymama lesz. Aztán ő is teherbe esik. Binoche-sal nehezen lehet veszíteni, de a film készítői azért megpróbálták. 45/100 Több