Catherine O'Hara
David Strathairn
Catherine O'Hara
David Strathairn
Claire Danes

Dr. Temple Grandin professzor az állattartást segítő eszközök kifejlesztésével szerezte hírnevét. Kevesen tudják, hogy Grandin az autizmus egyik formájában, Asperger-szindrómában szenved. Hároméves volt, amikor az autizmust diagnosztizálták nála. Az orvosok azt javasolták… Több

Rendező: Mick Jackson
Premier: 2010.02.06. | HBO Max (2012.05.01.)

2023.03.27 Eszter 79

Magával ragadó film, ahogy a főszereplő megformálja az autizmusban élő betegek mindennapjait. Mindenen keresztülviszi akaratát, álmait, és végül a munka beéri gyümölcsét. Technikai újításait a szarvasmarha-tenyésztésben mindenhol alkalmazzák Amerika-... Több

2020.04.20 dailyfilmsan

Nagy tanulság volt számomra a film. Hatalmas tiszteletet váltott ki belőlem és felnyitotta a szemem is. Az egész módszeresen magyarázza és mutatja be a betegek mindennapjait azt hogy ők is ha nem is ugyan olyanok de nem mások, semmiképp. Inspiráló film amit érdemes megnézni.

2015.04.20 Zsceeeka

Megható dráma (igaz történet alapján). Claire Danes (meglepően) jól játssza a szerepet, nem mindenki képes egy autistát hitelesen megformálni azért. örülök, hogy rábukkantam erre a filmre, biztosan megnézem még máskor is.

2015.01.13 ANdraS

Kiváló film az HBO produkciójából, elsőosztályú szinészekkel, mesterséges rendezéssel, egy csodálatos emberről. Ha mindenki a világon olyan lenne mint Temple - és hajlandó lenne ennyire alkalmazkodni a többiekhez, akkor a világ egy szebb hely lenne.

2017.08.31 Deku

Nem találom erre a filmre a megfelelő szavakat, szimplán csak nem tetszett az egész úgy ahogy volt. Finoman is fogalmaztam ezt meg. A történet jó lett volna de nem ebben a formában, nagyon nem.

A film egyes részeit a Southwestern University-ben forgatták Georgetownban, Texasban. Szerző: dailyfilmsan

Az HBO beszerzett egy csorda tehenet a film forgatásához.Szerző: alex

Szuperszex
2024