Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tenenbaum, a háziátok

(The Royal Tenenbaums)
Tenenbaum, a háziátok

Tartalom

Tenenbaumék családja csupa fekete bárányból áll. Az apa hitelből él egy hotelben, gyermekei zsenik, de neurotikusak. Chas pénzügyi lángelme, Margot az évszázad drámaírója, Ritchie pedig teniszbajnok. Anyjuk is meglehetősen fura személy, mellett feltűnik egy bogaras tudós, egy részeges aranyifjú és sornak ezzel még koránt sincs vége. Nincs semmi meglepő abban, hogy a kicsit sem átlagos család körül valahogy semmi nem normális.

2015. 01. 25. 22:49

Remek kis film, csodajó karakterekkel. Nagyon szórakoztató és igazán Wes Andersonos.

2016. 09. 26. 12:12

Egészen jól összerakott film, ami végig pörgős és humoros. A színészek profik, és ebben a filmben sem okoztak csalódást, hozzák a formájukat. Átlagnál jobb film.

2015. 02. 12. 12:33

Wes Anderson megint nem aprózta el, és egy hihetetlen karakterekkel megtömött filmmel rukkolt elő. Az egyik legintelligensebb vígjáték, amit valaha láttam.

A TimeOut Magazin által megkérdezett színészek szerint minden idők legjobb 100 filmje közül az 54.

(wintermat)

Ben Stiller és Owen Wilson 5. közös filmje.

A film zenéjét Mark Mothersbaugh komponàlta meg, tovàbbà fellehetőek benne az 1960-as, 1970-es, 1980-as és 1990-es évek slàgerei is.