Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Terhes társaság

(Due Date)
Terhes társaság

Tartalom

Peter Highman (Robert Downey Jr.) élete nagy kalandja előtt áll, születendő gyermekéhez utazik, de álmában sem gondolta, hogy ehhez milyen kalandokon kell átesnie. A sors összehozza Ethannel (Zach Galifianakis), aki mindenben ellentéte, halálra idegesíti. Azonban az ellentétek vonzzák egymást, így a kontinensen átívelő ámokfutás során egyre közelebb kerülnek egymáshoz.

2016. 01. 25. 11:32

Nagyon jó film volt. A színész páros (Robert Downey Jr., Zach Galifianakis) nagyon el lett találva, remekül kiegészítik egymást. Hatalmas poénok vannak benne, érdemes megnézni!

2015. 02. 02. 22:04

Végigröhögöd a filmet, az tuti.
Nincsenek elcsépelt poénok, fordulatos, jókedvre derít.
Vígjáték kategóriában csillagos ötös :)

2015. 05. 01. 19:10

Nathalie Fay-re már a Másnaposokban felfigyeltem, eléggé, hogy is mondjam... Dekoratív. Ott recepciós volt, itt repülőgép-utaskísérő. Remélem lesz egyszer főszereplő is!

Az Acces Hollywood című műsorban Robert Downey Jr. azt mondta, hogy ezen a filmen dolgozni volt "a legdicsőbb élmény" egész karrierje során.

(puffancshercegnő)

A Darryl által vezetett autó egy Dodge Warlock, amit csak 1976 és 1979 között gyártottak.

(SódóGA)

Barry szerepében a rendező, Todd Phillips is megjelenik Juliette Lewis házában.