Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Terhes társaság

(Due Date)

Tartalom

Peter Highman (Robert Downey Jr.) élete nagy kalandja előtt áll, születendő gyermekéhez utazik, de álmában sem gondolta, hogy ehhez milyen kalandokon kell átesnie. A sors összehozza Ethannel (Zach Galifianakis), aki mindenben ellentéte, halálra idegesíti. Azonban az ellentétek vonzzák egymást, így a kontinensen átívelő ámokfutás során egyre közelebb kerülnek egymáshoz.

2016. 07. 06. 21:04

Jó kis vígjáték. Aki szereti a kétszínész filmjeit, az nem fog csalódni ezúttal sem. Két nagyon ellentétes karakter kényszerül egy hosszú útra, s végül mindkettő jelleme valamelyest átalakul. Így nemcsak egy road movie-t tisztelhetünk a filmben, hanem egy fejlődésregényt is. Természetesen nem hiányozhatnak a poénok sem, hol egy kis füvezés, hol egy rosszkor elsült pisztolylövés képében. Mivel kellőképpen szórakoztatónak találtam, bártam javaslom mindenkinek, aki egy kis kikapcsolódásra vágyik.

2016. 05. 27. 09:35

Nagyon jópofa vígjáték vannak benne ütősebbnél ütősebb poénok. Mondjuk mikor mesél a zebra elméletről na ott besírtam. Jó a története is én szerintem második, és harmadik rész is jöhetne, van benne bőven lehetőség. A két színésznek amúgy is zseniális filmjei vannak.

2016. 01. 25. 11:32

Nagyon jó film volt. A színész páros (Robert Downey Jr., Zach Galifianakis) nagyon el lett találva, remekül kiegészítik egymást. Hatalmas poénok vannak benne, érdemes megnézni!

Az Acces Hollywood című műsorban Robert Downey Jr. azt mondta, hogy ezen a filmen dolgozni volt "a legdicsőbb élmény" egész karrierje során.

(puffancshercegnő)

A Darryl által vezetett autó egy Dodge Warlock, amit csak 1976 és 1979 között gyártottak.

(SódóGA)

Barry szerepében a rendező, Todd Phillips is megjelenik Juliette Lewis házában.