Terra Nova - Az új világ

Terra Nova - Az új világ

Terra Nova

1. évad (2011) - 13 epizód

A kalandfilmsorozat főhőse a Shannon család, akik nem egy nyári vakáció erejéig, csupán szórakozásból "repültek vissza" az ókorba. Jelenükben, azaz 2149-ben a Föld haldoklik. Minden élőlény léte veszélybe került a nagyfokú szennyezettség miatt, ezért hőseink… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2012.10.02. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.03.31 Robinson76

Terra Nova, ami jó is lehetett volna...

A bevezető dupla rész még tetszett, de a középső amolyan családias, drámázós részek már kevésbé, aztán jött az utolsó 3 rész, ami felvezette a folytatást, amiből végül nem lett semmi. Azt vártam, hogy több dinoszaurusz, még több rejtély és szövevényes történet lesz benne, de ehelyett inkább a család és a kolónia mindennapjaira mentek rá. Hiába tűnt érdekesnek és izgalmasnak a felütés, a megvalósítás klisés és erőltetett lett. A sorozat elejébe és végébe volt ugyan potenciál, a közbeeső részek viszont csak tölteléknek nevezhetőek. Így pedig nem csoda, hogy nem váltotta meg a világot, és végül kasza lett a vége.

2017.11.20 indingo

Már nem tudom milyen évben játszódik a sorozat, de az időugrás ismert volt, mert valami más világba exportálták az embereket, de más téren meg eléggé elmaradottak voltak.

2017.12.18 Greeta

Látványos és egyben szokatlan sorozat, amely egy olyan jövőben játszódik, ahol visszamegyünk az időben egy elmaradottabb időbe, mert az jobb nekünk. Érdekes.

2016.09.17 HannaK

Nálam minden jöhet, ami dinos. Tetszett a története és a szereplők is egész jók.

2016.10.26 malnaturmix

Nem volt rossz a sztori, de nem készült belőle 2. évad? Én az elsőnél elakadtam, addig érdekes volt.

A sorozatot az ausztráliai Queensland délkeleti részén forgatták.Szerző: Vadász Károly

A sorozatot mindössze egy évad után törölték, mert a FOX-ot a rossz nézettség mellett a költségek is aggasztották.Szerző: Vadász Károly

A Terra Nova portugálul, katalánul és latinul Új Földet jelent.Szerző: Vadász Károly