Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Testvérbosszú 2.

(The Boondock Saints II: All Saints Day)
Testvérbosszú 2.

Tartalom

Nyolc éve, hogy az ír ikerpár, Connor és Murphy összetűzésbe keveredett a fél Bostont rettegésben tartó orosz maffiával. A fiúk amolyan igazságosztó párosként leszámoltak az érinthetetlennek hitt bűnözőkkel. Azután csendben eltűntek, és Írország elhagyatott vidékén húzták meg magukat, ahol azóta is birkákat tenyésztenek az apjukkal. Egy napon beállít hozzájuk a nagybátyjuk a hírrel, hogy megölték a közeli barátjukat, egy papot. Sőt, nemcsak megölték, de őket vádolják a gyilkosság elkövetésével. Connor és Murphy visszatér Bostonba, hogy tisztázzák magukat, és megtalálják az igazi gyilkost. (britex)

2015. 01. 28. 08:00

Kicsit túlerőltetett, az első rész szerintem lényegesen jobb volt. Egy próbát megérhet!

2015. 03. 23. 19:21

Sajnos lényegesen gyengébb, még paródiaként is az első résznél, csak rajongóknak. Közepes film, nem igazán tudott megfogni, őszintén szólva ajánlani sem tudom.