Testvérek

Testvérek

Brothers
KCintia

Tommy és Sam mintha nem is testvérek lennének. Sam a katonaság megbecsült és elismert tagja, aki szép karriert tudhat maga mögött, míg fivére a bűn útjára tévedt, és épp a közelmúltban szabadult ki a börtönből. Sam gépét megsemmisítik a tálib harcosok, Tommy pedig úgy érzi, kötelessége… Több

Rendező: Jim Sheridan
Premier (HU): 2010.03.25.

2023.10.11 Fikatours_blogger

Vághatták volna feszesebbre, de így is kitűnő dráma.

2019.11.07 indingo

A három címszereplő miatt néztem meg az érdekesnek és izgalmasnak induló filmet, de a végére egy semmitmondó, összecsapott történetet kaptam. Micsoda lehetőségek maradtak ki és milyen mély érzelmeken siklottak keresztül. Csalódás ez az "alkotás".

2022.01.06 KCintia

Egész jó!

Nagy érdeklődéssel ültem le a film elé, főleg a szereplőgárda miatt. Jake-et kifejezetten szeretem, mint színészt, úgyhogy azért voltak is elvárásaim a film felé. Igazából megkaptam, amit vártam: egy kis kesze-kusza történetet, tele bizonytalansággal. Vajon kimenekül? Vajon összejönnek? Mi lesz, ha hazamegy? Nem volt akkora erejű a film azért, de megérte megnézni. A vége lett igazából feszültebb légkörű, és az rakta a pontot az i-re.

2022.01.06 herkedavid

Meglepett

Láttam egy-két részletet a filmből pár napja, és már azok megfogtak, így úgy voltam vele, kap egy esélyt. Nem szeretem se a háborús filmeket, se a drámákat, és lehet pont ez miatt tetszett nagyon is. Tobey Maguire valami eszméletlen jól hozta a háborúban megtört ember szerepét. Lekötött folyamat, a film hossza bőven elég volt mindenre, szóval mindenféleképpen nézzétek meg, csak ajánlani tudom.

2021.04.27 stewie_griffin_2005

Szerintem is a színészek jók voltak (Portmant alapból bírom), viszont mondanivalója nincs igazán, de azért leköt, egyszer érdemes megnézni, ha szereted valamelyik színészt. 8/10