Tétova félrelépők

Tétova félrelépők

Late Bloomers

Adam és Mary több évtizedes házasságban élnek. Egyikük életműdíjat kap eddigi munkásságáért, a másik aggódva figyeli szarkalábait. A középkorúak kapuzárási pánikja mindkettejüket eléri, s ugyanazokat a kérdéseket teszik fel, mint a legtöbb korukbeli, aki szembesül az idő múlásával. Vajon hátralévő életüket egymással képzelik el? Még mindig él a szerelem, a szenvedély a másik iránt? Lehet-e, kell-e valamit tenni az öregedés ellen? És ami a legfontosabb, feltétel nélkül bízhatnak a másikban, jóban-rosszban? A férj és feleség ellentétes módon igyekszik válaszokat keresni kérdéseire, Adam (William Hurt) egykori hírneve és fiatalsága után ácsingózik, Mary (Isabella Rossellini)… Több

Rendező: Julie Gavras
Ország: Egyesült Királyság, Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2012.04.12.
Joanna Lumley
Simon Callow
Arta Dobroshi
Doreen Mantle

2018.09.19 daportal

Biztos vagyok benne, hogy a történet sokakat nem fog lekötni, éppen ezért elmondanám, hogy nagyon tanulságos a film, bár néhány jelenet nekem nem volt kifejezetten életszerű. Ennek ellenére csakis ajánlani tudom.

2015.05.30 Curacao86

Egy idősödő pár története arról, hogyan viselik el az öregedést, és egymást az idő előrehaladtával. Unalmas, lapos, érdektelen és még a mellékszereplőkben sincs semmi vagy idegesítőek. :/

2015.05.21 qwertz

Engem egyszerűen nagyon megérintett ez a film, csodálatos és szívbemarkoló élethelyzeteket láttam, ami már velem is előfordult, így könnyen tudtam azonosulni a szereplőkkel. Szerintem nagyon mélyenszántó és elgondolkodtató alkotás.