Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

The 100

(The 100)
The 100

Tartalom

97 évvel a szörnyű nukleáris katasztrófa után, ami az emberiség tudomása szerint végzett a bolygó nagy részével, 100 fiatalt küldenek le a bolygóra az űrben keringő állomásról.
(ps)

2015. 01. 27. 15:26

Nagyon megkedveltem ezt a sorozatot, bár az eleje számomra kicsit döcögősre sikeredett. De idővel a karakterek és a színészek is szimpatikusak lettek. Izgalmas

2017. 06. 08. 16:26

Az elején egész izgalmasan indult a sorozat volt benne potenciál rendesen. Viszont hamar elveszítettem az érdeklődésemet a sorozat iránt mivel már az első évad nem nyújtott annyit, hogy tovább nézzem.

2017. 04. 15. 12:43

Az első 2-3 rész számomra nézhetetlen volt, majdnem elaludtam rajta, de nem bántam meg, hogy tovább néztem, mert nagyon, jó kis történetet hoztak össze belőle. Azóta is alig várom a folytatást :) Jók szereplők, és tény hogy vannak benne olyan részek, amik 1-1 karakterre épülnek, de nézhető, izgalmas sorozat!

Thomas McDonell
Eliza Taylor
Marie Avgeropoulos
Eliza Taylor
Marie Avgeropoulos
Paige Turco

A tini példakép, Shawn Mendes is szerepelt a sorozatban, méghozzá egy külön dalt énekelt el, amit a sorozathoz írt.

(Cleo)

Octavia-nak és Lincoln-nak ugyanolyan arcfestésük van.

(Cleo)

Octavia karaktere a könyvben csak 14 éves, viszont a sorozatban már majdnem 18 éves.

Smoking Barrels: The 100
Összegezve a The 100 abban a legjobb, hogy tényleg szórakoztat, és több benne a komoly, mint a nevetséges elem. Néha ugyan olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy minden összetevőt patikamérlegen méricskélnek hozzá, de amíg ilyen izgalmas módon csinálják, tőlem lehet.