Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

The 100

(The 100)
The 100

Tartalom

97 évvel a szörnyű nukleáris katasztrófa után, ami az emberiség tudomása szerint végzett a bolygó nagy részével, 100 fiatalt küldenek le a bolygóra az űrben keringő állomásról.
(Pajor Sándor)

2015. 01. 28. 15:28

Nagyon megkedveltem ezt a sorozatot. Unalmas délután volt az, amikor belenéztem, de utána elpusztítottam az összes kijött részt :) Imádom

Ena
2016. 07. 03. 21:35

A kedvenc sorozatom.

2016. 10. 04. 19:36

Bár az elején kicsit fura volt a végére megszerettem. Olyan izgalmas dolgok történtek, hogy nem tudtam abba hagyni :)

Thomas McDonell
Eliza Taylor
Marie Avgeropoulos
Eliza Taylor
Marie Avgeropoulos
Paige Turco

A tini példakép, Shawn Mendes is szerepelt a sorozatban, méghozzá egy külön dalt énekelt el, amit a sorozathoz írt.

(Cleo)

Octavia-nak és Lincoln-nak ugyanolyan arcfestésük van.

(Cleo)

Octavia karaktere a könyvben csak 14 éves, viszont a sorozatban már majdnem 18 éves.

Smoking Barrels: The 100
Összegezve a The 100 abban a legjobb, hogy tényleg szórakoztat, és több benne a komoly, mint a nevetséges elem. Néha ugyan olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy minden összetevőt patikamérlegen méricskélnek hozzá, de amíg ilyen izgalmas módon csinálják, tőlem lehet.