A viszony

2. évad (2015) - 12 epizód
3. évad (2016) - 10 epizód
4. évad (2018) - 10 epizód
5. évad (2019) - 11 epizód

A sorozat középpontjában a regényíró, jelenleg tanárként dolgozó, nős férfi, Noah és a pincérnő, szintén házas Alison szerelmi viszonya áll. Noah első szerelme felesége volt, így nincs sok tapasztalata a nők terén. Alison még mindig gyermeke elvesztése fölött bánkódik - nem tud tovább lépni férjével a gyászból.

(erare)

Premier: 2014.10.12. | HBO Max (2020.10.01.) | SkyShowtime (2023.02.14.)

2021.12.03 De Matt

Összetett, izgalmas, tanulságos

Egy jó sorozat arról, hogy a házasságon kívüli szerelmi viszonyok hogyan hatnak az életünkre. Bár az első két évad pörgősebb, és összességében izgalmasabb, nekem a harmadik évad jobban tetszik. Itt érkezünk el ugyanis oda, hogy a szereplők szép lassan kezdik elismerni (beismerni), hogy tetteiknek hosszabb távon következményeik vannak. Itt már érettebbek, és a filmben többször is elhangzik, hogy „semmi sem tart örökké”, tehát az ösztön és a lelkiismeret egyszerre szólal meg. Életszagú alkotás, kitűnő alakításokkal. Ami nekem kicsit sok volt - különösen az első két évadban - az eltúlzott, explicit szex - szerintem itt az ábrázolásmód lehetett volna visszafogottabb is.

2017.12.03 indingo

Mostanában ő a kedvenc. Nagyon mély dolgok kerülnek benne a felszínre, nem csak a kapcsolaton rágódnak. A stílusa is remek, nagyon jól csavarják benne a szálakat.

2019.07.29 Szilonka

Az első évad első osztályú volt. Ahogy bonyolódott az ügy, a több szálon futó cselekménnyel. Lassan elvesztettem érdeklődésemet a sorozat iránt.

2017.12.07 Bazzzsi

Az első évad tetszett a legjobban, utána már picit lassabb az amúgy sem pörgős sorozat. Érdekes kérdéseket vet fel? Ki hibázott, hogy az egyik és másik ember félrelép?

2018.04.14 TomÁcs

Mennyire tönkre tud tenni egy családot, ha egy plusz ember férkőzik be. Miért tud egyáltalán egy új ember színre lépni? Remek kis sorozat, mindig nagyon izgalmasan hagyták abba.