Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Pókember: Hazatérés

(Spider-Man: Homecoming)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Kamaszodni eleve nem könnyű, és Peter nem arról híres, hogy feltalálja magát. Nagyon vicces srác, mégsem tartozik a nagymenők közé. Nappal. Éjszaka azonban övé a nagyváros, és nemcsak utcaszinten. Különleges szerkóban lendül felhőkarcolóról felhőkarcolóra, nem lehet meglépni előle és nem könnyű legyőzni.
Eddig legalábbis senkinek sem sikerült.
De a Pókember most egészen új ellenségekkel találkozik, és úgy tűnik, még a szokásos humora is kevés lehet hozzá, hogy életben maradjon. Az új bajban új szövetségesek után kell néznie.  (Intercom)

Marisa Tomei
Tony Revolori
Jon Favreau
Marisa Tomei
Jon Favreau
Michael Keaton

A 21 éves Tom Holland imádja a szerepét: bármi, ami Pókemberrel történik, az számára szuper. Még az is, amikor nagyon képen vágják. A színész ugyanis a maszk alatt egy fejkerekeítő sisakot hordott. Ez viszont akadályozta a látásban, és megnehezítette számára a kaszkadőrjelenetek hibátlan végrehajtását. – Bocs, de fura alakú fejem van – ismerte el az ifjú Pók. – Úgyhogy a piros-kék maszk alatt hordanom kellett egy sisakot, amitől szimmetrikusabbnak látszottam. Így viszont egyszer kaptam egy akkora pofont a forgatáson, hogy hanyatt estem. El kellett volna hajolnom, be is gyakoroltuk. A kaszkadőr karjára egy hatalmas fémeszköz volt szerelve, azzal adott egy nagyot. Először mindenki megrémült, engem is beleértve: tényleg a csillagokat láttam, de mindegy, az a lényeg, hogy a felvétel állati jól néz ki. Nagyon hiteles! Remélem, bevágják a snittet a végleges filmbe! És ha már ütni kell egy színészt, inkább én kapjak egyet az arcomba, mint Robert Downey, hát nem? (IC Press)

Tom Holland első alkalommal az Amerika kapitány: Polgárháborúban öltötte magára Pókember jelmezét.

A film cselekménye az Amerika kapitány: Polgárháború után játszódik. A Hazatérésben cameo szerepben feltűnik majd Robert Downey Jr. (Vasember) és Chris Evans (Amerika kapitány) is.